01.12.2017. 08:01

Astoņas labākās komandas regulārās sezonas kopvērtējumā automātiski iekļuva otrajā kārtā, savukārt pirmajai kārtai kvalificējās vēl 16 vienības – tai skaitā divu grupu uzvarētājas, 10 otro vietu īpašnieces un četras no desmit trešo vietu ieguvējām.

Otro kārtu sasniedza: Reyer Venezia (6-0, +133), Ragusa (6-0, +111), Charleville (6-0, +108), Hatay (6-0, +79), Sleza Wroclaw (6-0, +74), TTT Rīga (6-0, +44), Girona (5-1, +115) un Good Angels Košice (5-1, +46).

Veiktie aprēķini liecina, ka TTT basketbolistes 2018. gada 4. un 11. janvārī spēlēs pret turku “Mersin” un krievu “MBA Moscow” pāra uzvarētājām. Pirmā spēle notiks izbraukumā, otrā – mājās. Tālāk tiks uzvarētājas divu spēļu summā.

Gundara Vētras trenētās “Basket 90 Gdynia” basketbolistes (3-3) izšķirošajā cīņā par otro vietu E grupā pieveica Turcijas klubu “Kayseri AGU Spor” (2-4) ar 58:57 (14:15, 13:19, 16:10, 15:13). “Kayseri” bija ceturtais labākais rādītājs starp trešo vietu īpašniecēm, taču FIBA “play-off” sarakstā parādījās Šveices “Fribourg”, kas grupas turnīru pabeidza ar sesto rezultātu.

Centra spēlētāja Kristīne Vītola 38:07 minūtēs guva deviņus punktus (2p 4/12, 3p 0/1, 1p 1/2), izcīnīja astoņas bumbas zem groziem, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, pārķēra divas bumbas, saņēma vienu personisko piezīmi, ieguva +/- rādītāju 5 un nopelnīja trešo labāko lietderības koeficientu 12.

Ungārijas klubs “DVTK Miskolc” (3-3) izbraukumā Vācijā pieveica “Rutronik Stars Keltern” (1-5) ar 72:63 (23:15, 13:16, 16:16, 20:16) un F grupas kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Miškolca tika izsēta ar #19.

Zentai Meļņikai 34:47 minūtēs seši punkti (2p 3/5), 12 atlēkušās bumbas, divas piespēles, trīs kļūdas, viens bloķēts metiens, trīs personiskās piezīmes, labākais +/- rādītājs 19 un otrais labākais lietderības koeficients 16.

Bijušā Latvijas valstsvienības trenera Huliana Martinesa vadītā “Umea Udominate” komanda C grupā finišēja trešā, taču, pateicoties kopējai gūto un zaudēto punktu attiecībai, tika izsēta ar #18. Otrās vietas ieguvēja “MBA Moscow” turpretī tika izlikta ar #22.

“Wasserburg” (3-3) savā laukumā uzvarēja Šveices “Fribourg” (2-4) ar 75:58 (25:18, 13:13, 20:10, 17:17) un kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Laurai Auderei 14:33 minūtēs seši punkti (3p 2/2), četras atlēkušās bumbas aizsardzībā, viena pārķerta bumba un lietderības koeficients 11.

Piezīme. Publicētajā rangā nav iekļautas trešo vietu īpašnieces “Kayseri” (2-4, +30) un “Energa Torun” (2-4, -19). Pārējām trešo vietu ieguvējām bija sliktāki rādītāji: Pecs (2-4, -59), Nymburk (1-5, -47), Gorzow (1-5, -55), Gernika Bizkaia (1-5, -65).

“Round of 8” kārtā, kas risināsies 25. janvārī un 1. februārī, būs sekojoši pāri: 9-16, 10-15, 11-14 un 12-13. Pēc šīs fāzes turnīram pievienosies četri Eirolīgas klubi, kuri savās grupās ierindosies piektajā un sestajā vietā. Ceturtdaļfināla pāri tiks noteikti ar izlozes palīdzību.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба