09.02.2015. 10:33
Pēc pasaules čempionātā atsākas rokasbumbas čempionāti spēcīgākajās vīriešu klubu līgās. Vācijas 2. bundeslīgā iespēju tikt tuvāk līderim neizmantoja Aivja Jurdža un Ģirta Lilienfelda pārstāvētais ThSV "Eisenach", savukārt Ingara Dudes pārstāvētais Isstres klubs iekļuva Francijas kausa izcīņas 1/8 finālā.

ThSV "Eisenach" spēlēja Esenē pret TuSEM un nespēja revanšēties par zaudējumu pirmajā riņķī savā laukumā - 31:32. Pēc puslaika bija 13:18, mājinieki diezgan ilgi turēja 4-6 vārtu pārsvaru, taču mača galotnē Jurdžs divreiz pēc kārtas panāca tiki divu vārtu deficītu - divas minūtes pirms beigām 29:31 un 1.16 pirms beigām - 30:32. Izglābties neizdevās - 31:32. Savus 31. vārtus viesi guva 47 sekundes pirms beigām, bet atlikušajā laikā mājinieki prasmīgi nosargāja bumbu un uzvaru.Jurdžs guva 6 vārtus, Lilienfeldam - 2 vārti.Turnīra tabulā Aizenahas komanda paliek 6. vietā un no 3. vietas to šķir 6 punkti. Iespēja pietuvoties līderiem tagad būs 14. februārī, kad savā laukumā būs tikšanās ar vienu no pastarīšiem (18. vieta) Hildeshaimas "Eintracht".

Francijas kausa izcīņas 1/16 finālā Istres komanda viesos ar 32:18 sagrāva Marseļas "Provence HB" un iekļuva 1/8 finālā. Ingars Dude guva 4 vārtus, tā ka šoreiz dabūja vairāk spēlēt arī uzbrukumā.

Norvēģijas 1. divīzijas turnīrā "Sandefjord HB" bez Jāņa Pavloviča sastāvā ar 29:36 viesos zaudēja vicelīderim Stavangeras "Viking" un turnīra tabulā tagad ar 22 punktiem atrodas 5. vietā. Tiesa, līdz 3. vietai ir tikai viens pinkts, bet līdz otrajai - divi. Līdere ir komanda "Kolstad" (28 punkti), kurā viens no treneriem ir Valerijs Putāns.

Трубецкой Андрей Трубецкой АндрейГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба