16.01.2016. 16:19
Šodien sieviešu Virslīgā pie kārtējiem panākumiem tika turnīra vadošās komandas Stopiņu NHK un Ludzas Latgols, kas pārspēja attiecīgi Jēkabpils sporta skolu un LSPA.

Stopiņu handbolistes Jēkabpilī ieradās kā vienīgās, kas šajā sezonā vēl nav zaudējušas – līdz šodienai bija izcīnīti deviņi panākumi un divi neizšķirti.

Šīs dienas spēli veiksmīgāk uzsāka mājinieces Jēkabpils SS, kas 12.minūtē pēc tobrīd veiksmīgi spēlējošās Anetes Čeičas metiena panāca 7:2. Puslaika turpinājumā jēkabpilietes turpināja demonstrēt pārliecinošu sniegumu, tomēr līdz pārtraukumam Stopiņu NHK mājinieču pārsvaru samazināja līdz diviem vārtiem – 14:12.

Otrajā puslaikā Jēkabpils vadību saglabāja līdz puslaika sestajai minūtei (16:15), bet pakāpeniski sāka izpausties Stopiņu NHK pārākums, kas turpinājumā veica izrāvienu 10:2, pārņemot drošu vadību – 25:18 spēles 50.minūtē. Tas arī izrādījās izšķirošais izrāviens – lai gan atlikušajā laikā mājinieces spēja nedaudz pietuvoties, Stopiņu uzvara apdraudēta netika – 28:24.

Vēl vienā sieviešu Virslīgas spēlē pērnās sezonas čempiones Ludzas Latgols savā laukumā pārliecinoši pieveica LSPA. Ludzānietes vadībā izvirzījās jau puslaika sākumā, tomēr līdz pārtraukumam viņu pārsvars nepārsniedza +5. Toties jau otrā puslaika pirmo piecu minūšu laikā Latgols savu pārsvaru dubultoja, panākot 19:9, bet maksimālo atrāvienu sasniedza 51.minūtē, kad pēc Arinas Zaharānes metiena panāca +15 (29:14). Spēlei noslēdzoties - 33:21.

Pārliecinošas turnīra līderes ar 22 punktiem ir Stopiņu NHK, bet Latgols atpaliek par septiņiem punktiem, tiesa, aizvadījušas par vienu spēli mazāk. Trešo vietu ieņem REIR Dobele.

Jēkabpils SS – Stopiņu NHK 24:28 (14:12)Jēkabpils: Čeiča 9, G. Kaulakane 5, Ārmane 5/1, Jugāne 2, Z. Kaulakane 2, Lapsa 1.Stopiņi: Ekkerte 7, Asare 7/1, Seržante 4, Nikolajeva 4, Sergejeva 4/2, Ozoliņa 2.

Ludzas Latgols – LSPA 33:21 (14:9)Latgols: Daņiļenko 11/3, Sidorova 5, Kukurāne 4, Rutkovska 4, Šļubčenko 2, Zaharāne 2, Mičule 2, Gagarina 1, Dergačeva 1, Fota 1.LSPA: Zaščerinska 7/3, Liepiņa 4, Makarova 4/3, Saveļjeva 3, Aa 2, Skābarde 1.