03.11.2013. 13:55
Latviešu sportists Rinalds Sluckis sestdien sacensībās Floridā, ASV, uzstājis jaunu Latvijas rekordu klasiskajā Ironman triatlonā.

Статья целиком:

Sluckis 3,8 kilometru peldējumu, 180 kilometru distanci ar velosipēdu un 42 kilometru skrējienu veica astoņās stundās 23 minūtēs un 51 sekundē.

Līdz ar to Sluckis sev piederošo Latvijas rekordu labojis par nedaudz vairāk kā 20 minūtēm, kas viņam sacensībās devis 15.vietu.

Jāizceļ, ka riteņbraukšanas distances laikā latvietis saņēmis četru minūšu sodu. Skriešanas distances gaitā viņš bija spējis pakāpties līdz 13.pozīcijai.

Par sacensību uzvarētāju kļuva spānis Viktors del Korrals, kurš finišēja pēc septiņām stundām 53 minūtēm un 12 sekundēm.

Pagājušajā gadā Sluckis izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta Ironman 70.3 sacensībās amatieriem, kur sportisti sacenšas pusē no Ironman triatlona distances. Latvietim šī ir pirmā sezona profesionālajā triatlonā.