09.06.2015. 13:51
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņijnovgorodas «Torpedo» savam sastāvam vēlas piesaistīt latviešu uzbrucēju Miku Indraši, paziņojis komandas galvenais treneris Pēteris Skudra.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

«Miks Indrašis - viens no puišiem, kura pakalpojumos «Torpedo» komanda patiešām ieinteresēta. Tas nav noslēpums, ka mums visas piecas leģionāru vietas ir brīvas. Šobrīd tiešām runājam ar Indraši, varu to apstiprināt,» «Championat.com» citēts Skudra.

«Vai Indraši vēlos tāpēc, ka viņš ir latvietis? Ticiet man, tas nav svarīgi. Nacionalitāte nav galvenais faktors, svarīgākais ir, lai hokejists nes labumu komandai un pilda savas funkcijas,» skaidroja «Torpedo» speciālists.

Iepriekšējās trīs sezonas Indrašis pavadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas «Dinamo». Pēc aizvadītās sezonas viņš kļuva par ierobežoto brīvo aģentu.

Atgādināsim, ka nopietnu interesi par Indraši arī izrāda Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Ņujorkas «Islanders», piedāvājot latvietim divvirziena līgumu.

Līdz jūlija sākumam vajadzētu būt skaidrībai par Latvijas uzbrucēja nākotnes plāniem. Pastāv arī iespēja, ka Indrašis paliks Rīgas «Dinamo» rindās, taču neskaidra ir pašas komandas dalība KHL.

Pagājušās sezonas 59 KHL čempionāta spēlēs Indrašis guva 16 vārtus un izdarīja 15 rezultatīvas piespēles partneriem. Visās trijās KHL sezonās latvietis bija gana rezultatīvs un sevi apliecinājis kā meistarīgu spēlētāju.Kristal Ice Kristal Ice Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация