31.10.2017. 21:35

Jau pulksten 11:30 pēc Latvijas laika spēli uzsāka Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas ''Admiral'', kas savā laukumā ar graujošu 5:1 pieveica Ufas ''Salavat Yulaev''. Oskars atkal spēlēja iespaidīgas minūtes (26:28), vairāk aizvadot tikai Džonatam Blumam (29:31). Bārtuļa rēķinā viens metiens pa vārtiem, viens spēka paņēmiens un trīs bloķēti metieni.

Ķīnas klubs ''Red Star'' ar Latvijas aizsargu Artūru Kuldu sastāvā nosargāja savus vārtus neskartus un ar 2:0 apspēlēja Ņižņekamskas ''Neftekhimik''. Artūrs uz ledus pavadīja 20:46 minūtes, no kurām vairāk nekā četras minūtes vairākumā. Artūram arī viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts metiens, viens spēka paņēmiens un divas soda minūtes.

Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenētā Toljati ''Lada'' piedalījās desmit vārtu spēlē un ar 4:6 zaudēja Jekaterinburgas ''Avtomobilist''. Toljati sastāvā nebija savainotā Latvijas aizsarga Kristapa Sotnieka.

Savukārt Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas ''Torpedo'' ar Latvijas izlases kapteini Kasparu Daugaviņu ierindā ļoti līdzīgā spēlē tikai pēcspēles metienos ar 1:0 pieveica Mārtiņa Karsuma Maskavas ''Dynamo''.

Kaspars uz ledus pavadīja 21:38 minūtes (6:37 vairākumā), četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja piecus no desmit iemetieniem. Daugaviņš kā ceturtais devās izpildīt pēcspēles metienu, bet precīzi spēlēja vārtsargs. Jāpiemin, ka desmit metienos vienīgais veiksmīgais mēģinājums padevās ''Torpedo'' uzbrucējam Denisam Paršinam. Mārtiņš savainojuma dēļ nebija ''Dynamo'' sastāvā.