24.05.2015. 21:17
Šodien pēc SMScredit.lv Virslīgas spēles starp "Skonto" un "Liepāju" (1:0) uzvarētāju treneris Tamazs Pertija pavēstīja par dažiem jaunumiem sastāvā.

Tamazs Pertija, pēcspēles preses konferencē jautāts, kāpēc šīs dienas mačā pat pieteikumā nebija lietuvieša Mindauga Kalona, atklāja, ka par 90% šī spēlētāja komandā vairs nebūs. Pertija lika noprast, ka runa esot par Kalona attieksmi.

Kamēr Kalons varētu būt "Skonto" zaudējums, tapa zināms, ka divi citi futbolisti vasarā komandai pievienosies - abi ir "Skonto" bijušie spēlētāji. Proti, Pertija atzina, ka "Skonto" atgriezīsies Vladislavs Gabovs un Irakli Klimiašvili.

Gabovs "Skonto" pārstāvēja 2013. un 2014.gadā, bet šī gada pavasara daļā pārstāvēja Krievijas Nacionālās līgas klubu "Sokol", pie ievērojama spēles laika netiekot (tikai četras spēles, no kurām pamatsastāvā bija divās).

Savukārt Klimiašvili, arī "Skonto" pavadot 2013. un 2014.gadu, šī gada pavasarī spēlēja dzimtās Gruzijas čempionātā Kutaisi "Torpedo", 12 spēlēs (visas - pamatsastāvā) gūstot divus vārtus, palīdzot komandai ieņemt 8.vietu 16 komandu konkurencē.

Atgādinām, ka vasaras transfēru logs atvērsies 19.jūnijā. Līdz tam laikam "Skonto" jāaizvada vēl tikai divas spēles - 29.maijā pret "Jelgavu" un 5.jūnijā pret "Mettu"/LU. Pēc tam sekos izlašu pārtraukums.

Tāpat Pertija atklāja, ka traumas dēļ trīs mēnešus nedrīkstēs trenēties Artjoms Osipovs. Drīzumā Sportacentrs.com piedāvās Pertijas un Viktora Dobrecova pēcspēles preses konferenci, kas ilga aptuveni 20 minūtes, teksta veidā. Video versiju varat aplūkot šeit.