11.01.2014. 16:39
Hamaras pilsētā Norvēģijā sācies Eiropas čempionāts ātrslidošanā. To ar izcīnītu 11. vietu 500 metru distancē uzsācis arī latviešu sportists Haralds Silovs.

Kopumā 500 metru distancē vīriešiem uz starta stājās 32 sportisti. Haralds Silovs slidoja 14. pārī kopā ar poli Pjotru Pusžkarski. Polis šajā slidojumā turējās vadībā un arī uzvarēja ar laiku 36.68 sekundes, bet Silovs uzstādīja laiku 36.79 sekundes. Sacensību noslēgumā abi sportisti atradās līdzās, polim 10., bet latvietim 11. vieta.

Par Eiropas čempionu 500 metru distancē kļuva norvēģis Hāvards Bokko, kurš vienīgais finišēja ātrāk par 36 sekundēm (35.99). Otrajā vietā, atpaliekot no uzvarētāja 0.07 sekundes, ierindojās polis Konrāds Niedzvidzkis, bet bronzas medaļa tika viņa tautietim Žbigņevam Brodkam, kuru no otrās vietas šķīra sekundes simtdaļa.