01.06.2015. 22:39
Spānijas tenisists Rafaels Nadals pirmdien guva 70.uzvaru Francijas atklātā čempionāta vēsturē un sasniedza šī turnīra ceturtdaļfinālu, kur viņam pretī stāsies Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) ranga līderis serbs Novaks Džokovičs.

Статья целиком:

Nadals ar rezultātu 6-3, 6-1, 5-7, 6-2 uzveica ASV tenisistu Džeku Soku, kurš ATP rangā ieņem 37.vietu.

Turnīra ceturtdaļfinālā Nadals tiksies ar Džokoviču, kurš ar rezultātu 6-1, 6-2, 6-3 uzveica francūzi Rišāru Gaskē (ATP 21.).

ATP rangā 7.vietā esošais Nadals deviņas reizes uzvarējis Francijas atklātajā tenisa čempionātā, savukārt Džokovičs turnīrā nav uzvarējis, turklāt iepriekšējos trijos gados pusfinālā vai finālā piekāpās tieši spāņu tenisistam.

Nadals trešdien, 3.jūnijā, kad viņam paredzēta ceturtdaļfināla spēle ar Džokoviču, svinēs 29.dzimšanas dienu.

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis pagājušajā trešdienā Parīzē četros setos Francijas atklātā čempionāta otrās kārtas mačā zaudēja francūzim Nikolā Maū.

Francijas atklātais tenisa čempionāts, kas ilgs līdz 7. jūnijam, ir sezonas otrais «Grand Slam» turnīrs.