01.02.2017. 08:09

Latvijas basketbola talants Kristaps Porziņģis šosezon vairākas spēles izlaida Ahilleja cīpslas iekaisuma dēļ, bet šonakt nespēlēja, jo bija nedaudz apslimis, un treneri nolēma latvieti pietaupīt.

Maču ''Wizards'' iesāka ar 4:0 nelielu izrāvienu, uz brīdi ieguva arī septiņu punktu handikapu (13:6), tomēr pirmajā ceturtdaļā Ņujorka vēl spēja cīnīties, rādīja raksturu un turējās rezultātā līdzi. Pēc 12 minūtēm uz rezultāta tablo neizšķirts 28:28. Arī pēc otrās ceturtdaļas viss vēl nebija zaudēts (54:59), bet izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kurā Vašingtona savam pārsvaram pievienoja vēl desmit punktus (76:91). Intrigas šajā spēlē vairs nebija, un ''Knicks'' zaudēja ar 101:117.

50 spēlēs Ņujorka izcīnījusi 21 panākumu, kas dod 42 procentus uzvaru un 11. vietu 15 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Astotā vieta ir tikai divu uzvaru attālumā. Šonakt rezultatīvākais Ņujorkai ar 26 punktiem bija Karmelo Entonijs, kurš spēles pēdējās minūtes noskatījās no rezervistu soliņa. Villijs Ernangomess starta pieciniekā debitēja ar 15 punktiem un 14 bumbām zem groziem. ''Wizards'' rindās Bredlijs Bīls spēli pabeidza ar 28 punktiem, bet Džonam Volam 15 punkti un 13 rezultatīvas piespēles.

Toronto ''Raptors'' dzīvi šonakt viesos pamatīgi sarežģīja viena no Rietumu apakšgala komandām Ņuorleānas ''Pelicans'', kas spēja aizcīnīties līdz pagarinājumam, tomēr zaudēja ar 106:108. 4.3 sekundes pirms beigām uzvaru nesošo pustālo metienu realizēja Kails Laurijs, pēc kā arī ''Pelicans'' bija iespēja, kas palika neizmantota. Laurijs spēli pabeidza ar 33 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Drū Holidejam Ņuorleānas rindās 30 punkti, Entonijam Deivisam 18 punkti un 17 bumbas zem groziem.