05.10.2016. 21:33

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) vairāki mači latviešiem. Ar 2:1 pagarinājumā uzvaru izcīnīja Angarskas "Yermak" , pārspējot Sanktpēterburgas "Dynamo" . Uzvarētāju rindās Artūram Ozoliņam spēle otrajā uzbrucēju virknējumā, taču rezultativitātes punktus iegūt neizdevās.

Karagandas "SaryArka" pārspēja Voskresenskas “Himik” (3:1) . Uzvarētāju rindās dalība trešajā aizsargu pārī Edgaram Siksnam. Tiesa Edgars palika bez punktiem. Alekseja Širokova Almetjevskas "Neftyanik" uzveica pēcspēles soda metienos Orskas "Yuzhny Ural" (3:2b) . Aleksejam spēlējot trešajā virknējumā divas minūtes par sitienu ar nūju un piespēle "Neftyanik" pirmajos vārtos (1:1). Voroņežas "Buran" piekāpās Ņižņijtagilas "Sputnik" (2:5) . Rolandam Gritānam "Buran" rindās spēle pirmajā maiņā un punktus neizdevās iegūt.

Somijas otrajā līgā jeb Mestis "KeuPa HT" pārspēja "Leki" (4:1) . Roberts Locāns "KeuPa HT" rindās spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā, nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu mīnus viens un veica vienu metienu pa vārtiem, kopumā nospēlējot 13 minūtes 39 sekundes.

Izmantotie resursi:Mestis - EtusivuВысшая хоккейная лига - Официальный сайт