17.08.2015. 13:24
Rallycross Challenge ceturtajā posmā, kas aizvadītajās brīvdienās notika Nīderlandē, otro vietu Super 1600 klasē izcīnīja vienīgais latviešu pārstāvis Artis Baumanis.

Sacīkstes Artis sāka pārliecinoši, uzvarot pirmajā kvalifikācijā gan braucienā, gan visā sērijā. Arī otrajā kvalifikācijas kārtā Baumanis izcīnīja uzvaru, par 1,6 sekundēm apsteidzot Saņinu. Tikmēr kopvērtējuma līderis Zēligers izbrauca uz starta, taču tehnikas problēmu dēļ nevarēja uzsākt braucienu. Trešajā kvalifikācijas kārtā Baumanim neizdevās starts, kā rezultātā Artis palika ceturtais. Kvalifikācijas summā pirmais bija krievu sportists Saņins, bet otrais - Baumanis.

Super 1600 klases finālā startu uzvarēja Saņins, bet Baumanis tobrīd bija otrais. Lai arī Artis sēdēja astē Krievijas sportistam, apdzīt viņu neizdevās, tāpēc finišā otrā vieta.

Kad līdz sezonas beigām atlikuši vairs tikai divi posmi, līderis kopvērtējumā ir Saņins, bet Baumanis ir otrais.

Izmantotie resursi:autocross.lv