15.11.2017. 09:11

Līgas debitante Vegasas “Golden Knights” piedzīvoja pirmo sagrāvi komandas vēsturē, ar 2:8 zaudējot Edmontonas “Oilers”. Pēc 30 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija jau 0:4, un gandrīz viss bija skaidrs. Par rezultatīvāko spēlētāju uzvarētāju rindās kļuva Konors Makdeivids ar trīs (2+1) punktiem, divi vārti arī Raienam Ņūdžentam-Hopkinsam.

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Nešvilas “Predators”, pārspējot Vašingtonas “Capitals” ar 6:3. Kreigs Smitns un Niks Bonino panāca 2:0 pēc pirmās trešdaļas, otrajā “Capitals” izdevās atspēlēties pateicoties Tīdžeja Oši un Aleksa Časona gūtajiem vārtiem, taču jau pēc 18 sekundēm Filips Foršberijs atkal izvirzīja “Predators” vadībā – 3:2. Kevins Fiala palielināja pārsvaru – 4:2, Oši guva savus otros vārtus mačā – 4:3, bet Mika Salomaki un Matiass Ekholms panāca 6:3. Šajā mačā “Capitals” sastāvā nav neviena spēlētāja, kurš būtu pabeidzis maču ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Viena no Austrumu konferences līderem Kolambusas “Blue Jackets” sagādāja zaudējumu Monreālas “Canadiens” papildlaikā ar 2:1. Uzvaru “Blue Jackets” vienībai atnesa precīzs Zaka Verenski metiens no zonas vidus overtaima otrajā minūtē.

NHL regulārā sezona turpināsies naktī uz 16. novembri ar trīs spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...