09.06.2015. 12:09
2015. gada Eiropas čempionātā ārmreslingā Latvijas izlases pārstāvji ieguvuši piecas medaļas. Visaugstākie sasniegumi ir vairākkārtējiem Eiropas un Pasaules čempionātu medaļniekiem Žannai Čingulei un Raimondam Antanovičam.

Статья целиком:

Žanna Čingule izcīnīja sudraba medaļu svara kategorijā 80+ dāmām, Raimondam Antanovičam – otrā vieta svara kategorijā -90 kg. Savukārt pie divām bronzas medaļām tika komandas sportiste Sandra Zālīte kategorijā -80 kg dāmām.

Bronzas godalgu izcīnīja arī Latvijas izlases vienīgais veterāns šajās sacensībās – Māris Kalējs. Viņš veterānu sacensībās izcīnīja 6. vietu ar kreiso roku, bet ar labo roku ierindojās 3. vietā Masters -100 kg kategorijā.

Augstus sasniegumus Latvijas sportisti uzrādīja visa čempionāta laikā – gan pirmajās divās dienās, kad startēja veterāni un juniori, gan nākamajās divās sacensību dienās, kad uz starta izgāja seniori jeb open grupa līdz 40 gadiem.

Šajās cīņās ar kreiso roku Žannai Čingulei ir 4. vieta, 4. vieta arī Raimondam Antonovičam, bet Sandra Zālīte izcīnīja vienu no divām bronzas godalgām. Noslēdzošā sacensību diena Latvijas izlasei atnesa trīs medaļas – Žannai Čingulei, Raimondam Antonovičam un Sandrai Zālītei.

2015. gada Eiropas čempionāts ārmreslingā notika Sofijā, Bulgārijā. Tajās Latviju pārstāvēja pieci sportisti. Latvijas Armvrestlinga federācija sveic savus sportistus ar lieliskiem rezultātiem. Latvijas izlase jau sākusi gatavoties Pasaules čempionātam, kas septembra beigās notiks Malaizijā.