Latvijas hokejistes pret norvēģietēm noslēgs PČ 1.divīzijā Ventspilī
31.03.2012. 11:15
Sestdien Ventspilī noslēdzas pasaules čempionāta hokejā sievietēm pirmās divīzijas A grupas turnīrs, Latvijai pēdējā mačā spēkojoties ar Norvēģiju. Spēles sākums paredzēts plkst.16.30.

Статья целиком:

Piektdien Latvijas izlase cieta jau otro smago zaudējumu pēc kārtas, šoreiz ar 0:6 kapitulējot Austrijas vienībai. Spēles rezultātu austrietes atklāja pirmās trešdaļas vidū, bet otrajā trešdaļā viņas guva vēl divus vārtus. Trešās trešdaļas sākumā Austrija īsā laikā precīzi meta vēl divas reizes, bet sestos vārtus guva 51.minūtē.

Turnīra pirmajā spēlē Latvijas izlase pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzvarēja Kazahstānu, otrajā mačā ar 2:1 pieveica Japānas izlasi, bet pēc tam ar rezultātu 0:5 zaudēja Čehijas valstsvienībai.

Pēc četrām kārtām pirmo vietu ar deviņiem punktiem ieņem Čehija, astoņi punkti ir Norvēģijas kontā, bet pa sešiem punktiem ir Japānai un Austrijai. Latvijas izlase ar pieciem punktiem atkritusi uz piekto pozīciju, bet Kazahstānas izlase ar diviem punktiem ieņem pēdējo, sesto, vietu.

Ventspilī norisinās pasaules čempionāta pirmajā divīzijā A grupas spēles. Divas spēcīgākās turnīra komandas iekļūs augstākajā divīzijā, bet vājākā pēc gada spēlēs pirmās divīzijas B grupā.