14.04.2017. 09:04

Amerikas Hokeja līgā Sanhosē "Barracuda" savā laukumā ar 3:4 pagarinājumā atzina Taksonas "Roadrunners" pārākumu. Vēl četras minūtes līdz pamatlaika noslēgumam mājiniekiem piederēja divu vārtu pārsvars, tomēr 40 sekundes pirms noslēguma tablo vēstīja 3:3.

Ņikita Jevpalovs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1, jo atradās laukumā, kad "Roadrunners" iemeta otros vārtus. Šajā sezonā Latvijas hokejista kontā 21 punkts (13+8) 64 spēlēs. Līdz regulārās sezonas noslēgumam vēl viens mačs, tad sekos izslēgšanas cīņas.

Izslēgšanas spēles jau rit Ontario Hokeja līgā. Otrajā kārtā trešo zaudējumu (1-3) piedzīvoja "Oshava Generals", kas savā laukumā ar 3:4 atzina "Mississauga Steelheads" pārākumu. Noslēdzošajā trešdaļā izdevās iemest trīs ripas pēc kārtas, taču ne atspēlēties no 0:4 deficīta.

Renārs Krastenbergs izdarīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem, tomēr dueli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1, atrodoties laukumā, kad viesi guva otros vārtus. Krastenbergs desmit izslēgšanas spēlēs ir guvis sešus vārtus un savācis astoņus punktus.