10.06.2014. 07:51
Trešo uzvaru aizvadītajās trijās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā pirmdien izcīnīja Losandželosas «Kings» hokejisti.

Статья целиком:

«Kings» vienība ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) izbraukumā pārspēja Ņujorkas «Rangers» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties priekšā 3-0.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas priekšpēdējā sekundē atklāja Džefs Kārters un otrajā periodā pa vieniem vārtiem guva aizsargs Drū Dautijs un Maiks Ričards.

Arī sērijas ceturtā spēle notiks Ņujorkā. Tā paredzēta 11. jūnijā.

Abas vienības vien pret otru līdz šim nekad nav spēkojušās Stenlija kausa finālā. «Kings» slaveno trofeju ieguva pirms diviem gadiem. Savukārt «Rangers» pēdējo reizi Lordu Stenliju uz Ņujorku atveda 1994. gadā, kad vienību cīņā veda tās kapteinis, leģenda Marks Mesjē.

«Kings» kontā ir tikai viens Stenlija kauss, bet «Rangers», kas ir «Original Six» komanda, par pasaules spēcīgāko hokeja vienību kļuvusi četras reizes.