29.07.2014. 11:23
Latvijas basketbola izlases treniņiem šodien pievienojies Kaspars Bērziņš, portālam Sportacentrs.com apstiprināja Latvijas Basketbola savienības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Artūrs Portnovs.

Latvijas izlases basketbolisti turpina gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram un jau ceturtdien dosies uz Superkausa izcīņu Vācijā, kur no 1. līdz 3. augustam piedalīsies turnīrā kopā ar Vācijas, Krievijas un Izraēlas basketbolistiem. Šīs būs pēdējās pārbaudes spēles pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra.

Bērziņš Latvijas izlases treniņiem pievienojies tikai tagad, jo uzkavējās ASV, kur centās piesaistīt sev NBA komandu uzmanību.

Atgādinām, ka pēdējā pārbaudes spēlē Latvijas basketbolisti sestdien Šauļos ar 74:93 atzina Lietuvas valstsvienība pārākumu. Pirms tam latvieši dalīja uz pusēm uzvaras ar Igauniju un divreiz pieveica Lielbritāniju.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru Latvijas izlase sāks 10. augustā ar maču Luleo pilsētā Zviedrijā. Tāpat par ceļazīmi uz finālturnīru Latvija cīnīsies ar Slovākiju un Rumāniju. Finālturnīram kvalificēsies visu septiņu apakšgrupu uzvarētāji, kā arī seši otro vietu ieguvēji.

Vietu finālturnīrā jau garantējuši Pasaules kausa izcīņas dalībnieki – Francija, Lietuva, Spānija, Horvātija, Slovēnija, Ukraina, Serbija, Grieķija, Turcija un Somija, kā arī kvalifikācijas 1. kārtas uzvarētāja Igaunija.Tukuma jātnieku sporta klubs "Pakaviņi", Smārdes p., Engures n., LV-3129
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация