05.02.2017. 23:59

“Juventus” savu līdzjutēji priekšā “Inter” uzņēma gandrīz optimālajā sastāvā. Gripas slimības dēļ malā palika vienīgi centra aizsargs Andrea Bardzalji. Arī papildus noskaņojums Turīnas klubam nebija jāmeklē, jo abu komandu duelī pirmajā aplī “Vecā dāma” mačā pret “Inter” cieta neveiksmi.

Spēles pirmajā puslaikā pārsvars piederēja “Juventus”. Pirmā reāla izdevība atklāt rezultātu laukuma saimniekiem parādījās jau 13.minūtē, kad pēc Paulo Divalas raidījuma “Inter” glāba vārtu pārliktnis. “Juventus” turpināja vairāk pārvaldīt bumbu, bet “Inter” veiksmīgi aizsargājās, kā arī centās neaizmirst par pretuzbrukumiem. Puslaika izskaņā karsti gāja pie “Inter” vārtiem.

Spēles 44.minūtē milāniešu vārtsargs Samirs Handanovičs fantastiskā lēcienā izvilka bumbu no augšējā stūra pēc Miralema Pjaniča sitiena. Savukārt jau minūti vēlāk “Juventus” atklāja rezultātu. Huans Kvadrado izšķīrās par labu sitienam no distances un bumba, aizķerot vārtu stabu, atrada ceļu vārtos – 1:0 par labu “Juventus”.

Otrajā puslaikā laukuma saimniekiem joprojām piederēja pārsvars un viesi bija spiesti vairāk domāt par sava cietokšņa drošību. Milānieši mēģināja traucēt Džanluidži Bufonu ar tālsitieniem, taču Turīnas kluba vārti tā arī palika neieņemti. Arī “Juve”, neskatoties uz vairākām iespējām pārsvaru dubultot, samierinājās ar vienu vārtu guvumu un minimālo uzvaru.

“Inter” maču pabeidza skaitliskajā mazākumā, jo kompensācijas laikā no laukuma tika noraidīts Ivans Perišičs.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128