02.08.2014. 14:03
Pasaules U19 čempionātu pludmales volejbolā sekmīgi turpina latvieši Pāvels Jemeļjanovs un Kārlis Kliemanis, kuriem izdevies sasniegt turnīra ceturtdaļfinālu. Astotdaļfināla cīņā Jemeļjanovs un Kliemanis divos setos pieveica austrāļus Maksimilianu Gerers un Džonatanu Hantu - 2:0 (21:18, 21:11).

Pāvels Jemeļjanovs un Kārlis Kliemanis, kuri čempionātā izlikti ar 16. numuru, cīņas D grupā aizvadīja ne visai pārliecinoši, ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņemot ceturto vietu. Ar to pietika, lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, kura pirmajā kārtā ar 2:0 (21:16, 21:19) izdevās apspēlēt ar 13. numuru izliktos itāļus Seti un Mazonu, kuri savā grupā ieņēma otro vietu. Astotdaļfinālā latviešu pretinieki bija Austrālijas pludmales volejbolisti Maksimilians Gerers un Džonatans Hants, kuri savā grupā palika otrie, bet automātiski kvalificējās astotdaļfinālam.

Spēles pirmajā setā Jemeļjanovs un Kliemanis ne bez grūtībām prata izcīnīt uzvaru ar rezultātu 21:18. Otrais sets jau izvērtās krietni vien vieglāks. Austrālijas duets tika sakauts ar 21:11, cīņai noslēdzoties 29 minūtēs ar rezultātu 2:0.

Līdz ar to Latvijas duets iekļuva čempionāta ceturtdaļfinālā, kurā būs reālas iespējas pacīnīties par vietu pusfinālā. Jemeļjanova un Kliemana pretinieki tajā būs ar 20. numuru izliktie ukraiņi Iļja Kovaļovs un Oļehs Plotņickis, kuri astotdaļfinālā tik pat viegli ar 2:0 (21:16, 21:10) apspēlēja vāciešus Tēli/Gobēru.

Izmantotie resursi:FIVB Fédération Internationale de Volleyball...

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439