02.04.2014. 10:18
Pagājušajā nedēļā „Daugavpils Universitāte” un „Poliurs/Ozolnieki” aizvadīja pirmās divas spēles, cīņā par 3.vietu Latvijas čempionātā. Abās spēlēs pārāka izrādījās „Poliurs/Ozolnieki” vienība, sērijā līdz trim uzvarām, panākot 2:0. Šovakar pulksten 19:00 sāksies trešā, iespējams, pēdējā spēle. Savukārt svētdien 13:00 tiks aizvadīta pirmā finālspēle Latvijas čempionātā sievietēm. Abu spēļu tiešraides skaties Sportacentrs.com

Daugavpils Universitāte – Poliurs/Ozolnieki

3. spēle – trešdien, 2. aprīlī pulksten 19:00

4. spēle – sestdien, 5.aprīlī, ja nepieciešams

„Poliurs/Ozolnieki” pirmo mājas spēli uzvarēja trijos setos, izbraukumā piedzīvots zaudējums tikai vienā setā (3:1). Vai „Daugavpils Universitāte” atradīs veidu kā izcīnīt vēl vienu mājas spēli, vai tomēr ”Poliurs/Ozolnieki” pieliks punktu šai sērijai jau šodien un svinēs Latvijas čempionāta bronzu savās mājās?

Spēles skaties interneta tiešraidē – Sportacentrs.com

Latvijas čempionāts sievietēm

1. spēle par 1.vietu – svētdien, 6. aprīlī pulksten 13:00

Šo sestdien tiks aizvadītas izšķirošās pusfināla spēles. Pirmajās pusfināla spēlēs uzvaru izcīnīja „Jelgava/LU” un „RSU/MVS” vienības. Pusfinālā tiek aizvadītas divas spēles, ja sērijā rezultāts ir neizšķirts, tiek izspēlēts „zelta sets” – līdz 15 punktiem vai ar vienas komandas divu punktu pārsvaru. Savukārt jau svētdien pulksten 13:00, tiks aizvadīta pirmā finālspēle!