29.09.2015. 19:23
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Sanktpēterburgā aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, spēkojoties ar Gagarina kausa čempioni SKA. Seko līdz teksta tiešraidei...

Статья целиком:

Vārtu guvēji:

1:0 Miks Indrašis (Dārziņš, 13:55);

2:0 Miks Indrašis (Kundrāteks, 19:00);

3:0 Lauris Dārziņš (K.Rēdlihs, 21:51);

3:1 Maksims Čudinovs (Kablukovs, Belovs) (36:43).

4:1 Gunārs Skvorcovs (59:30).

Rīgas «Dinamo» sastāvs cīņai pret SKA

Vārtsargi: #30 Jūakīms Ēriksons (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #58 Guntis Galviņš - #16 Stīvens Seigo, #84 Tomāšs Kundrāteks - #9 Krišjānis Rēdlihs (A), #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: #19 Miķelis Rēdlihs - #43 Tims Sestito (A) - #87 Gints Meija, #10 Lauris Dārziņš (C) - #22 Ville Leino - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #25 Andris Džeriņš - #13 Gunārs Skvorcovs, #69 Nikolajs Jeļisejevs - #21 Armands Bērziņš - #71 Roberts Bukarts, #12 Roberts Locāns.

Kari Heikiles vadītā «Dinamo» komanda pēdējo reizi uzvaru izcīnīja 14. septembrī, bet kopš tā laika piedzīvotas piecas neveiksmes pēc kārtas. Pēdējā no tām svētdien Maskavā, kur Latvijas vienība ar 2:3 piekāpās «Spartak» hokejistiem.

SKA komanda starpsezonā piedzīvoja vērā ņemamas izmaiņas. Komandas grožus pārņēma skandalozu slavu iemantojušais Andrejs Nazarovs, kura vadībā Sanktpēterburgas hokejistiem sekmes pagaidām nav spožas.

Rīgas «Dinamo» ar 14 mačos iegūtiem 16 punktiem Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd ir priekšpēdējā, 13. vietā.

Nākamā spēle «Dinamo» paredzēta savā laukumā 1. oktobrī pret Maskavas «Spartak».

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:42 21:42

Uzvara! Rīgas «Dinamo» pārtrauc zaudējumu sēriju, apspēlējot SKA ar 4:1.

21:41

4:1 vārti! Gunārs Skvorcovs ripu raida tukšos vārtos un liek punktu šai spēlei.

21:38

SKA maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju!

21:35

Kovaļčuks kārtējo reizi apdraud «Dinamo» vārtus, taču lielisks šovakar ir Ēriksons.

21:33

Līdz cīņas beigām sešas minūtes.

21:31

Mūsu hokejisti neprot izmantot skaitlisko vairākumu.

21:28

Artjuins iesit pa seju Saulietim un dodas izciest divu minūšu sodu.

21:27

Sanktpēterburgas SKA uzbrūk ļoti aktīvi. Tomēr samazināt pārsvaru mājiniekiem neizdodas.

21:21

Noslēdzošajās 20 minūtēs nospēlētas astoņas minūtes. «Dinamo» atrodas vadībā ar 3:1.

21:18

Rīgas «Dinamo» spēlē pilnā sastāvā. SKA neizmanto vairākumu.

21:16

Ville Leino krītot netīšām nogāž SKA aizsargu un saņem divu minūšu sodu.

21:14

Vairākumā Kovaļčuka no teicamas pozīcijas neizdodas pārspēt Ēriksonu.

21:14

Spēle sākusies.

20:55

Otrā trešdaļa noslēgusies.

20:53

Nepilnas divas minūtes līdz otrā perioda beigām Sestito saņem sodu.

20:49

3:1 vārti! Mājinieki atgūst vienus vārtus. Maksims Čudinovs spēcīgi met pa «Dinamo» vārtiem, ripa trāpa pa bortu, atsitas pa Ēriksona kājsargu un ielido «Dinamo» vārtos.

20:48

Nepilnas divas minūtes līdz otrās trešdaļas izskaņai.

20:45

Indrašis kārtējo reizi nodemonstrē individuālo meistarību un apspēlē SKA aizsargu, taču līdz «hattrick» nedaudz pietrūkst.

20:42

Līdz otra perioda beigām atlikušas astoņas minūtes.

20:39

Vētraini uzbrūk laukuma saimnieki. Tomēr lieliski šodien darbojās Rīgas «Dinamo» vārtsargs Ēriksons.

20:37

Mūsējie nespēj realizēt skaitlisko pārsvaru.

20:33

Mājinieki paliek mazākumā. Uz laukuma atradās seši SKA laukuma spēlētāji.

20:32

SKA šajā trešdaļā pārliecinoši kontrolē ripu, vairākkārt apdraudot rīdzinieku vārtus.

20:29

Labs moments Saulietiem, taču «Dinamo» uzbrucējs nespēj ripu pārcelt SKA vārtsarga Miko Koskinena kājsargam.

20:26

3:0 vārti! Rīgas «Dinamo» vairākumā panāk jau 3:0. Lauris Dārziņš no iemetiena apļa ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī triec ripu.

20:22

Artjuhins pie rīdzinieku vārtiem pārcenšas ar agresivitāti un dodas izciest divu minūšu sodu.

20:19

Komandas atgriežas laukumā. Otrā trešdaļa sākusies.

20:02

Pirmais periods noslēdzies!

20:00

2:0 vārti! Miks Indrašis no vārtu priekšas vēlreiz pārspēj SKA vārtsargu un dubulto pārsvaru.

19:59

Līdz pirmā perioda beigām atlikušas divas minūtes.

19:57

Burdasovs iziet viens pret vienu sar Ēriksonu. Lieliski darbojas zviedrs, atvairot krievu uzbrucēju metienu.

19:52

1:0 vārti! Miks Indrašis turpina spridzināt pret SKA! Latviešu hokejists, kuram šodien ir vārda diena, apspēlē aizsargu un ripu ieslidina caur SKA vārtsarga kājsargiem.

19:51

Zvaigžņotie SKA vairākumu nespēj realizēt, kaut gan pārislabas iespējas tika izveidotas.

19:49

Vēl viens noraidījums Heikilas padotajiem. Šoreiz sodu saņem Gints Meija.

19:49

Aizritējušas pirmā perioda desmit minūtes.

19:43

Pagājušajā sezonā «Dinamo» ar spēkojās četras reizes. Trijās no cīņām pārāki bija Sanktpēterburgas hokejisti.

19:42

Vairākumu Gagarina kausa čempioni neizmanto.

19:40

Pirmais noraidījums šajā mačā. Seigo iesit pa rokām Šipačovam un rīdzinieki divas minūtes spēlēs mazākumā.

19:37

Bīstams moments pie rīdzinieku vārtiem. Ēriksons tver ripu un briesmas novērstas.