24.12.2013. 12:00
Līdz jaunā 2014. gada sākumam atlicis jau pavisam nedaudz un mēs novēlam tos sagaidīt ar priecīgu prātu. Lai jaunais gads mums visiem nozīmē jaunus mērķus un izaicinājumus, kurus mums izdodas sasniegt un piepildīt. Lai jaunā gada sagaidīšana būtu jums īpaša, mēs kopā ar Pokerstars 30. decembrī, pl. 20.14 aicinām visus spēlētājus no Latvijas uz īpašu bezmaksas Freeroll turnīru, kurā spēlētāji varēs cīnīties par kopējo balvu fondu 200 eiro apmērā!

Vai vēlies iegūt daļu no 200 eiro vērtā balvu fonda? Vai vienkārši jauki pavadīt laiku un uzspēlēt pokera turnīru kopā ar citiem spēlētājiem no Latvijas?

Ja tava atbilde ir , tad nāc un piedalies Latvia Social Networks New Year Freeroll (Latvia) turnīrā (Turnīra ID: 836098478) ar balvu fondu 200 eiro apmērā, kas notiks PIRMDIEN, 30. decembrī, pulksten 20:14 pēc Latvijas laika. Šo bezmaksas turnīru meklējiet PokerStars.com programmas vestibila sadaļā Turnīri - Privātie.

Lai piedalītos turnīrā būs nepieciešama parole. Parole tiks publicēta 30 minūtes (pl. 19.44) PIRMS turnīra sākuma Twitter kontā - @PokerStarsLV (http://www.twitter.com/pokerstarsLV).

Balvu fonds: 200 eiro

SVARĪGI: Šajā turnīrā nebūs pieejama vēlā reģistrācija, tāpēc reģistrējies turnīram jau laicīgi!

Facebook lapa - POKERSTARS.NETJa esi aktīvs Facebook lietotājs, tad nāc un pievienojies pokera ziņu un jaunumu lapai - POKERSTARS.NET . Šajā lapā atradīsi ne vien aktuālākās pokera ziņas no visas Latvijas un pasaules latviešu valodā, bet tev būs vienreizēja iespēja arī piedalīties dažādos konkursos un akcijās, kurās varēsiet iegūt jaukas un skaistas balvas!. Pokers Latvijā - SPIED ŠEIT

Pokerstars Latvija tagad arī Twitterī - @PokerstarsLVJa esi aktīvs Twitter lietotājs, tad seko Pokerstars Latvija Twitterim @PokerstarsLV un saņem paroli uz šo un citiem turnīriem savā Twitter kontā!

Neesi reģistrējies Pokerstars istabā?Ja vēl neesi reģistrējies Pokerstars istabā, tad šī ir vienreizēja iespēja. Lejupielādē Pokerstars programmu un reģistrējies jau šodien!

Vēlam veiksmi turnīrā!"Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Конный спорт
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация