12.05.2013. 20:55

Šodien Itālijā ar krieva Maksima Belkova uzvaru noslēdzās daudzdienu velobrauciena "Giro d'Italia" 170 kilometrus garais devītais posms. Otro vietu ieņēma kolumbietis Karloss Alberto Gomezs, bet trešais palika viņa tautietis Žarlinsons Pantano. Kopvērtējumā līdera pozīcijas saglabājis itālis Vinčenzo Nibali.

Belkovs tuvākos sekotājus no Kolumbijas apsteidza par 44 sekundēm, bet nedaudz vairāk kā minūti pēc Krievijas sportista finišēja 33 braucēju lielā grupa, kurā bija vairāki kopvērtējuma līderi, tostarp Nibali, austrālietis Kadels Evanss un Nīderlandes sportists Kadels Evanss. Šajā grupā bija arī igaunis Tanels Kangerts ("Astana Pro Team"), kurš, pateicoties Raidera Hesjedāla neveiksmei, iekļuva labāko desmitniekā kopvērtējumā.

Kopvērtējumā lielas izmaiņas nav notikušas, labāko desmitniekā vien iekļuvis jau minētais Kangerts. Līderpozīcijas saglabā Nibali, viņam seko Evanss un Gesinks, bet ceturtais ir brits Bredlijs Viginss. Šodienas posma uzvarētājs Maksims Belkovs kopvērtējumā ieņem pieticīgo 164.pozīciju.