07.03.2015. 13:36
Par viens otra apspļaušanu Anglijas futbola premjerlīgas spēlē pie ievērojamām diskvalifikācijām tikuši Mančestras «United» aizsargs Džonijs Evanss un senegāliešu uzbrucējs Papiss Sisē no Ņūkāslas «United».

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Sisē pēc rasistiskiem fanu izteikumiem sola pamest ''Panathinaikos'' 2011. g. 22. februāris

Evansam Anglijas Futbola asociācija (FA) piespriedusi sešu spēļu diskvalifikāciju, kamēr Sisē būs jāizlaiž pat septiņi mači.

Incidents starp abiem futbolistiem notika trešdien aizvadītajā abu komandu duelī Anglijas premjerlīgas ietvaros, kur laimīgu uzvaru ar 1:0 izbraukumā izcīnīja Mančestras «United».

Mača pirmajā puslaikā Evanss un Sisē uzspļāva viens otram un apmainījās vairākām asām frāzēm, taču spēles tiesnesis nevienu no spēlētājiem nesodīja. Tiesa, notikušais tika piefiksēts videokamerās.

Pēc dueļa Evanss noliedza, ka būtu spļāvis Sisē, bet pats senegālietis tikmēr pauda nožēlu par notikušo.

Sisē piespriests bargāks sods, jo šosezon viņš jau izcietis viena mača diskvalifikāciju.

Tikmēr Evansam pirmdien būs jāizlaiž FA kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačs pret Londonas «Arsenal», ko Mančestras «United» vienība uzņems savā laukumā.

Sportline Fitness, sporta klubs Pļavniekos Sportline Fitness, sporta klubs Pļavniekos Jasmuižas 18 k.1, Rīga, LV-1021