01.12.2013. 15:40
Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas turnīra tabulā uz 2.vietu pakāpās "Ķekavas" florbolistes, kuras šodien savā laukumā ar 4:2 pārspēja FK "Ādaži". Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Eviju Poļakovu.

Ķekavietes ar ādažniecēm tikās jau pirms pusmēneša. Toreiz, spēlējot viesos, FK "Ķekava" svinēja uzvaru ar 7:4. Savā laukumā Ķekavas komanda prata ne reizi nenonākt iedzinēju lomā. 18.minūtē ar precīzu metienu rezultātu atklāja Evija Poļakova – 1:0. Pēc otrās trešdaļas ķekavietēm bija jau divu vārtu pārsvars (3:1). Pēdējā periodā abas komandas guba pa vieniem vārtiem – 4:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Evija Poļakova, kurai 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Alīnai Loginai, bet Ieva Jurkāne izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. FK "Ādaži" sastāvā labākās spēlētājas gods tika Viktorijai Gudino, kura guvusi vienus vārtus, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Māra Stapkēviča.

FK "Ķekava" pārstāvis Artis Drēziņš aizvadīto spēli raksturoja kā samērā mierīgu un savā ziņā akadēmisku. Rezultāts atspoguļo spēles gaitu, bet Drēziņu uztrauc tas, ka jau otro maču pēc kārtas ķekavietes "nomētā" savas pretinieces, bet ar vārtu gūšanu īpaši neveicas. Tā ir nopietna viela pārdomām. Tiesa, jāuzteic pretinieču vārtsardzi, kura darbojās ļoti veiksmīgi, sevišķi atvairot pa gaisu lidojošās bumbiņas. Ķekaviešu pārstāvis izteica gandarījumu, ka šoreiz viņa komandā rezultatīvas bija tās meitenes, kuras parasti ar vārtu gūšanu neizceļas.

Metienu attiecība:46:22 (15:6, 16:8, 15:8)Rezultatīvākās:FK "Ķekava" – Evija Poļakova 2 (1+1), Alīna Logina 2 (1+1), Ieva Jurkāne 2 (0+2), Katrīne Šleiva 1 (1+0), Gundega Vancāne 1 (1+0).FK "Ādaži" – Māra Stapkēviča 2 (1+1), Viktorija Gudino 1 (1+0), Ulrika Skakovska 1 (0+1).

Izmantotie resursi:floorball.lv