12.11.2013. 19:17
Latvijas vicečempioni basketbolā "Ventspils" otrajā Eiropas Izaicinājuma kausa apakšgrupu sacensību spēlē šodien savā laukumā spēkojas ar Zviedrijas komandu Sēdertaljes "Sodertalje Basket".Spēli tiešraidē iespējams vērot portālā...

Статья целиком:

Spēli tiešraidē iespējams vērot portālā "sportacentrs.com", kā arī "Lattelecom" Interaktīvās televīzijas 411.kanālā "Sportacentrs.com TV".

Spēles 2.ceturtdaļā ventspilnieki ir vadībā ar rezultātu 24:20. Sešus punktus mājiniekiem guvis Ronalds Zaķis, pa pieciem Jānim Timmam un Lorenco Viljamsam.

Ar Sēderteljes klubu ventspilnieki vienā apakšgrupā pirmajā posmā tikās arī pērn, kad pretiniekus ar Agni Čavaru sastāvā ar 82:80 uzvarēja izbraukumā, bet ar 90:56 sagrāva savā laukumā.

Šajā grupā cīnīsies arī Austrijas vienība Vīnes "Zepter" un Igaunijas komanda Tartu "Rock".

Tieši pret igauņiem aizvadītajā nedēļā "Ventspils" sāka cīņas Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņā. Izbraukumā ziemeļu kaimiņi dramatiskā cīņā tika pieveikti ar rezultātu 66:65, lai gan spēles gaitā kurzemnieki atradās iedzinējos ar 17 punktu starpību.

Savukārt arī "Sodertalje Basket" turnīru iesākuši ar uzvaru, pirmajā mačā ar 82:73 savā laukumā pārspējot "Zepter" vienību.

Sākotnēji komandas sadalītas astoņās grupās, pa četrām katrā. Pēc divu apļu turnīra katras grupas divas labākās komandas iekļūs "Top 16" turnīrā, kur vienības atkal tiks sadalītas grupās, pa četrām komandām katrā.

Savukārt tad pēc divu apļu turnīra divas labākās vienības no katras grupas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kurā uzvarētājs tiks noskaidrots sērijā līdz divām uzvarām.

Ceturtdaļfināla uzvarētāji kvalificēsies finālčetrinieka turnīram.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā "Ventspils" nespēja kvalificēties Eiropas Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālam, kaut pirmajā posmā cīnījās bez zaudējumiem. "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijā "Ventspils" ar 1-4 piekāpās "VEF Rīga" komandai, sudraba medaļas iegūstot trešo gadu pēc kārtas, bet Baltijas Basketbola līgā (BBL) "Ventspils" kļuva par pirmo klubu no Latvijas, kas triumfējis sacensībās.