Elites grupa: O.Kalniņš (LG), N.Sondors (Turība) – 29

1.līga: Artūrs Linde (Latvenergo) – 38

2.līga: Artis Bodgāns (BK Zaķumuiža) – 35

Elites grupa

Triple-double neglābj. Trīs statistikas rādītājos sasniegtais divciparu skaitlis BK „Salaspils” komanda spēlētāja Valda Razumovska izpildījumā neglāba viņa komandu no zaudējuma mājas spēlē pret „Latvijas Gāzi”. „Gāzenieki” sešu vīru sastāva izšķirošo izrāvienu veica vien ceturtajā ceturtdaļa, pirms kuras atradās iedzinējos.

Līderu maiņa. Pirmajā un otrajā vietā esošo komandu spēlē „Kursa MRU/Mārupe” mājās otro reizi šosezon sarūgtināja „Leifheit/Latvijas Universitāte”, pārņemot arī vadību kopvērtējumā.

Uzlabo pozīcijas. Piecu izbraukuma spēļu sēriju ar divām uzvarām noslēguši BA „Turība”-2. Šajā nedēļā viesos svarīga uzvara pār tabulas kaimiņiem no Pļavniekiem.

3:1. Katra no ceturtdaļām aizritēja ar vienas komandas manāmu pārsvaru „Sonoras” un Ķekavas „ThermoKid” spēlē. Mājnieki „Sonoras” spēlētāji uzvarēja trīs ceturkšņus, atdod viesiem vienu un izcīnot pārliecinošu uzvaru. „Sonoru” pēc nedēļas gaida pārbaudījums viesos pret turnīra līderi „Kursu”.

1.līga

Atgūstas. Pēc ļoti neveiksmīga sākuma izbraukuma spēlē pret „wiseadvice.lv” otrajā puslaikā spēja atgūties viens no turnīra līderiem „exNexum”, izcīnot uzvaru ar divu punktu pārsvaru. Lai arī „wiseadvice.lv” atrodas tikai desmitajā pozīcijā, taču no play-off zonas viņus šķir tikai divu uzvaru tiesa.

Nolauž pastarīti. Smagu uzvaru no Tīraines pret turnīra pastarīti „Kursa MRU” pārveda „Rīgas brīvostas pārvalde”. Pirms pēdējās ceturtdaļas bija neizšķirts, bet beigās „Brīvosta” uzvarēja ar astoņu punktu pārsvaru.

Līdzīgas piecinieks. Visiem pamatsastāva spēlētajiem gūstot vairāk par desmit punktiem „manaslecas.lv” nosargāja uzvaru mājās pret „VCG ekspertu grupu”.

Sadragā dzelzceļu. BK „Upesciems” viesos izskatījās ļoti pārliecinoši spēlē pret DzSK „Lokomotīve”, izcīnot uzvaru ar 30 punktu pārsvaru. Uzvarētājiem Reinis Egle sasniedza iespaidīgu triple-double – 27 punkti, 24 atlecošas bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Pirmā viesos. Ilgi gaidīto uzvaru izbraukumā izcīnījusi Jūrmalas komanda, kurai tas šosezon nebija izdevies. Līdzīgi viesos galotnē jūrmalnieki pieveica „Lapeniekus”. Panākums gada pirmajās divās šī gada spēlēs Jūrmalai ļāvis pacelties uz trešo vietu kopvērtējumā.

Rezultatīva uzvara. Neskatoties uz 90 ielaistajiem punktiem viesos, „Latvenergo” bija krietni veiksmīgāki uzbrukumā pret „Krown”, izcīnot uzvaru ar 14 punktu pārvaru. Lielisks uzvarētāju rindās bija Artis Linde, gūstot 38 punktus un sasniedzot lietderības koeficientu 38.

2.līga

Ķekavas derbijs. Neilgā laikā otro savstarpējo spēli aizvadījušas abas Ķekavas komandas. RXG revanšējās par zaudējumu, turklāt izdarīta to ar lielāku pārsvaru kā pirmajā cīņā, kas garantē pārsvaru divu spēļu summā.

Revanšs. Par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu Stopiņu komandai pārliecinoši revanšējušies BK „Zaķumuiža”. Savā laukumā pretinieku grozā tika sabērti 100 punkti un izcīnīta pārliecinoša uzvara. „Zaķumuižai” pirmo reizi izdevās sasniegt maģisko simts punktu robežu.

Nosargā uzvaru. Sveikā no „Latvijas Valsts mežiem” izmukuši „Ūpis” spēlētāji. Lielāko spēles daļu atrodoties vadībā, viņiem izdevās galotnē nosargāt uzvaru. „Ūpim” šis panākums ļauj saglabāt cerības uz cīņu par vietu play-off.

Uz pusi. Viegli iegaumējams rezultāts fiksēts „C4” uzvarā pār pastarīti SK „Babīte/Čiekurs”, kur turnīra vicelīderi uzvarēja ar 66:33.

Labāki galotnē. Neskatoties uz ļoti vājo soda metienu precizitāti „Pronets.lv” viesos pieveica „Juglas” jauniešus. „Pronets” ar „Zaķumuižu” turpina cīņu par ceturto pozīciju kopvērtējumā.