11.01.2016. 09:22
Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) aizvadītajā naktī bez Kristapa Porziņģa un Ņujorkas ''Knicks'' mača norisinājās vēl astoņas spēles. Jāizceļ Losandželosas ''Clippers'', kas šonakt guva jau devīto uzvaru pēc kārtas, turpinot uzlabot savas pozīcijas Rietumu konferencē.

Losandželosas ''Clippers'', kas sezonas sākumā nerādīja to labāko sniegumu, aizvadīja sarežģītu spēli pret Ņuorleānas ''Pelicans''. Ceturtajā ceturtdaļā ''Clippers'' nenoturēja 12 punktu pārsvaru (88:76), taču kontrolēja cīņu pagarinājumā un uzvarēja ar 114:111. Kriss Pols uzvarētāju sastāvā atzīmējās ar 25 punktiem, 11 rezultatīvām piespēlēm, piecām atlēkušajām bumbām un trim pārtvertām piespēlēm.

Septiņu uzvaru sēriju pret pastarīti Filadelfijas ''76ers'' nodrošināja Lebrons Džeimss un Klīvlendas ''Cavaliers''. Komandas nerādīja to rezultatīvāko sniegumu, un pēc puslaika Klīvlendai bija tikai plus viens (48:47), tomēr mača izskaņā ''Cavaliers'' nospēlēja droši un uzvarēja ar 95:85. Rezultatīvākais bija Džeimss, kurš guva 37 punktus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles un savāca septiņas atlēkušās bumbas. ''76ers'' sastāvā 21 punktus Džahlilam Okaforam.

Rietumu konferences piektajā vietā pēc uzvaras pret Minesotas ''Timberwolves'' nostiprinājusies Dalasas ''Mavericks''. Spēlējot viesos, Dalasa demonstrēja ļoti labu aizsardzību pirmās trīs ceturtdaļas, ar ko bija pietiekami, lai galarezultātā uzvarētu ar 93:87. 29 punkti un sešas atlēkušās bumbas pieredzējušajam vācu uzbrucējam Dirkam Novickim. Ar 21+7 pretējā nometnē atbildēja Endrjū Viginss.

Savukārt pārsteigumu savā laukumā sagādāja Rietumu konferences desmitā spēcīgākā komanda Portlendas ''Trail Blazers'', kas ar 115:110 pieveica Oklahomsitijas ''Thunder''. Deimians Lilards uzvarētāju rindās izcēlās ar 31 punktu, deviņām atlēkušajām bumbām, septiņām rezultatīvām piespēlēm, bet arī septiņām kļūdām. ''Thunder'' sastāvā Kevins Durents guva 28 punktus, bet Rasels Vestbruks palika soli no ''triple-double'' - 25 punkti, 15 rezultatīvas piespēles un deviņas atlēkušās bumbas.