23.11.2013. 14:41
Trešo uzvaru pēc kārtas guva pēdējo divu gadu Latvijas čempions rokasbumbā vīriešiem Ludzas SK "Latgols" - 21:19 (11:9) savā laukumā pār līderi "Jurmalas sports". Līdz šim mačam jūrmalnieki bija uzvarējuši sešās spēlēs pēc kārtas.

Tamlīdzīgu ar punktiem pieticīgu SK "Latgols" sezonas sākumu varēja arī gaidīt, jo komandas rindās nav pagājušās sezonas četru pamatsastāva spēlētāju - pirmā vārtsarga Gata Kozlova, saspēles vadītāja Kaspara Lisovska, labākā līnijas spēlētāja un viena no balstiem aizsardzībā Edgara Rancāna un Ivara Brica. Laukumā nācās iet un ilgi spēlēt tiem, kas līdz šim tika pie vārda reti, uz dažām minūtēm vai netika nemaz. Tāpēc atrašanās pat turnīra tabulas pašā lejā nebija nekāds pārsteigums. Taču tik pat paredzams bija arī tas, ka ar katru nākamo spēli jaunie vai mazāk pieredzējušie Ludzas komandas spēlētāji darbosies arvien pārliecinošāk un viņu devums kļūs lielāks. Arī pašreiz spēļu lielāko smagumu iznes Austris Tuminskis, Vitālijs Borisenko, Sergejs Tretjakovs, Aleksandrs Pegasovs un Jurijs Matvejenko (Aleksandrs Garilovs no Pleskavas uz visām spēlēm netiek), taču jauno spēlētāju ieguldījums kļūst jūtamāks un agri vai vēlu tas sāks izpausties arī lielākā gūto vārtu skaita ziņā. Savukārt jaunie vārtsargi jau palīdz arvien jūtamāk.

Pirms spēles ar līderi "Jūrmalas sportu" ludzāniešu rindas papildināja vietējās sporta skolas audzēknis pieredzējušais Agris Kušners - vairākkārtējs Latvijas čempions "Dambis"/ASK un ASK/AB.LV komandu rindās, kā arī bijušais Latvijas izlases spēlētājs. 26. minūtē viņš guva savus pirmos vārtus pēc atgriešanās virslīgas čempionātā un panāca 9:8 SK "Latgols" labā. No 4:7 ludzānieši veica 7:1 izrāvienu, puslaika beigās panākdami 11:8 savā labā.Pēc pārtraukuma galvenokārt ar Edvīna Latkovska pūlēm jūrmalnieki divas reizes panāca neizšķirtu, taču tikt vadībā viņiem ne reizes vairs neizdevās. Lielu efektu nedeva arī Tuminska segšana individuāli, jo Ludzas komanda tādam pavārsienam bija gatava. Kad 58. minūtē Aleksandrs Pegasovs panāca 21:18, kļuva skaidrs, ka "Jūrmalas sporta" uzvaru sērija tiks pārtraukta.

SK "Latgols" labā V.Borisenko guva 7 vārtus, Tuminskis - 5/1 un Pegasovs - 3, bet jūrmalniekiem Latkovskis - 8/2 un Ence - 3 vārtus.

Rīt SK "Latgols" uzņems "Celtnieks"/LSPA komandu. Vai būs pa spēkam apturēt vēl vienu no līderiem?Aquatic Vita Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика
Регистрация