07.10.2015. 09:47
Pārbaudes spēlē, ko tiesāja arī Oļegs Latiševs no Latvijas, otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bostonas Celtics izbraukumā ar 124:91 (34:20, 27:24, 38:27, 25:20) droši pieveica Itālijas vienību Milānas EA7 Emporio Armani.

Статья целиком:

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Aizija Tomass, bet pa 14 punktiem pievienoja Eiverijs Bredlijs un Džereds Sallingers.

Savukārt Milānas kluba rindās ar 19 punktiem izcēlās Stefāno Džentile, bet 14 punktus sameta Čārlzs Dženkinss.

Jau pirmajā ceturtdaļā Celtics komanda ieguva 15 punktu pārsvaru, bet pēc puslaika bija vadībā ar 61:44. Kaut trešās ceturtdaļas pirmos deviņus punktus guva mājinieki, astoņu punktu atstatums (53:61) bija tuvākais, kuram viņi spēja pietuvoties.

Pirms pusotras nedēļas EA7 Emporio Armani komandu Itālijas Superkausa finālā ar 80:68 apspēlēja latvieša Ojāra Siliņa pārstāvētā Redžo di Emīlijas Grissin Bon.

Pirmajā Eiropas un NBA klubu pārbaudes spēlē šogad pirmdien Turcijas komanda Stambulas Fenerbahce Ulker Ņujorkā ar 101:96 pieveica Bruklinas Nets.

Šonedēļ tiks aizvadītas vēl divas šādas spēles - ceturtdien Celtics Spānijā spēkosies ar Madrides Real, bet sestdien Fenerbahce Ulker spēlēs ar Oklahomasitijas Thunder.

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas Knicks vienība trešdien pirmajā pārbaudes spēlē spēkosies ar Brazīlijas komandu Paschoalotto/Bauru, kas šogad uzvarēja FIBA Amerikas čempionātā, bet jaunā NBA sezona sāksies oktobra beigās.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009