13.05.2013. 09:20

Atgriešanos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīrā pēc sešu gadu pārtraukuma svētdien piedzīvoja latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā Goldensteitas Warriors vienība izcīnīja uzvaru pagarinājumā.

Статья целиком:

Rietumu konferences pusfināla sērijas ceturtajā mačā Warriors ar rezultātu 97:87 (19:26, 18:19, 23:17, 24:22, 13:3) savā laukumā pārspēja Sanantonio Spurs, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Biedriņš, kurš visos iepriekšējos "play-off" mačos bija palicis uz rezervistu soliņa, šoreiz pirmajā puslaikā nospēlēja divas minūtes un 54 sekundes, kuru laikā metienus pa grozu neizpildīja, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja vienu personīgo piezīmi.

Šī latvietim bija pirmā izslēgšanas turnīra spēle kopš 2007.gada. Toreiz 11 cīņās Biedriņš vidēji guva 6,4 punktus un izcīnīja 6,3 atlēkušās bumbas.

Tikmēr rezultatīvākais uzvarētājiem ar 26 gūtajiem punktiem un desmit atlēkušajām bumbām bija Harisons Bārnss, 24 punktus guva Džerets Džeks, bet vēl 22 punktus pievienoja Stīvens Karijs.

Savukārt Spurs komandā ar 21 punktu izcēlās Manu Džinobili.

Warriors komanda vēl ceturtajā ceturtdaļā bija nokļuvusi iedzinējos ar astoņiem punktiem, tomēr 30 sekundes pirms pamatlaika beigu signāla izlīdzinājumu panāca Klejs Tomsons. Spurs nespēja realizēt nākamos astoņus metienus no spēles, kas mājiniekiem deva pārliecinošu uzvaru pagarinājumā.

Aizvadītajā mačā Warriors komanda izcīnīja par 14 atlēkušajām bumbām vairāk, īpaši izceļoties Endrjū Bogotam, kura kontā bija 18 atlēkušās bumbas. Tas palīdzēja nosegt komandas 18 pieļautās kļūdas.

Nākamo maču vienības aizvadīs Sanantonio, tomēr zināms, ka vēl reizi sērija atgriezīsies arī Warriors mājvietā.