23.01.2016. 17:01
Pasaules kausa sestajā posmā junioriem no Latvijas kamaniņu sportistiem vislabāk veicās Kendijai Aparjodei, kura Oberhofas trasē Vācijā ieguva ceturto vietu.

Junioru konkurencē ceturto izcīnīja mūsu izlases līdere Kendija Aparjode, kura par 0,236 sekundēm piekāpās sacensību uzvarētājai mājiniecei Tīnai Millerei, kura divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 24,309 sekundes. Uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena arī stājās mājinieces - Aliza Denglere un Džesika Tībele.

Tikmēr puišu konkurencē Kristers Aparjods savā ieskaites grupā šodien izcīnīja sesto vietu. Viņš divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 28,221 sekundes un sacensību uzvarētājam Jonasam Milleram no Austrijas piekāpās par 0,223 sekundēm. Otrs Latvijas kamaniņu sportists Ralfs Bērziņš divu braucienu summā uzrādot laiku minūte un 29,716 (+1,718) šoreiz ieņēma 12. pozīciju, bet Gunārs Bergs palika 17. vietā (minūte 30,633 sekundes, +2,635) 20 sportistu konkurencē.

Atgādinām, ka piektdien divnieku ekipāžu sacensībās 11. vietu 12 dalībnieku konkurencē ieguva Aksels Tupe un Kaspars Šļahota, kuri uzvarētājiem - vāciešiem Floriānam Lefleram un Manuelam Štībingam - divu braucienu summā zaudēja 2,112 sekundes.

Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика