06.02.2017. 09:18

Rodrigo Ābols guva savas komandas otros un pēdējos vārtus mačā, izceļoties pirmās trešdaļas 17. minūtē. Tomēr otrajā trešdaļā četri ielaistie vārti neļāva "Titan" pacīnīties par uzvaru pār "Islanders" - 2:6. Rodrigo kontā arī deviņi metieni pa vārtiem un deviņi uzvarēti iemetieni no 17. Šajā Kvebekas junioru līgas (QMJHL) sezonā Ābols guvis 13 vārtus un atdevis 23 rezultatīvas piespēles 35 aizvadītajos mačos.

Ontario līgā (OHL) pie saviem piektajiem vārtiem sezonā tika Renārs Krastenbergs, kurš izcēlās pirmās trešdaļas beigās, panākot 2:0 "Generals" labā. Visā spēlē Ošavas komanda uzveica "Bulldogs" ar 4:2, bet Krastenbergam bez vārtu guvuma protokolā atzīmēties izdevās arī ar vienu metienu pa vārtiem un diviem zaudētiem iemetieniem. 18 gadus vecais Krastenbergs šosezon sakrājis 17 (5+12) punktus 45 mačos.

Amerikas hokeja līgā (AHL) Kristers Gudļevskis palika rezervē un no soliņa noskatījās "Crunch" zaudējumu Toronto pret vietējo "Marlies" (2:3). Gudļevska konkurents Adams Vilkokss viesu vārtos atvairīja 25 no 28 metieniem.