09.10.2014. 13:57
Anetes Šteinbergas un Ainara Zvirgzdiņa pārstāvētais basketbola klubs "Royal Castors Braine" trešdien, 8. oktobrī, bez grūtībām iekļuva Beļģijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, izbraukumā sagraujot otrās divīzijas klubu "TEF Kain" ar rezultātu 131:40 (40:15, 40:7, 28:9, 23:9).

Pirmajā puslaikā “karalisko bebru” uzbrukums bija sevišķi iespaidīgs. Viešņas 20 minūšu laikā sameta 80 punktus, turklāt ieguva 58 punktu pārsvaru – 80:22. Otrajā puslaikā “Castors Braine” spēlētājas guva par divdesmit deviņiem punktiem mazāk, taču tas netraucēja sasniegt sezonas rekordu gūtajos punktos. Noslēgumā “bebri” svinēja uzvaru ar 91 punkta pārsvaru.

Anete Šteinberga uzvarētāju labā guva 29 punktus un izcīnīja 13 bumbas zem groziem. Kima Mestdaga iemeta astoņus tālmetienus, pabeidzot spēli ar 38 punktiem, bet Merikes Andersones rēķinā 17 punkti, tai skaitā četri tālmetieni.

Ceturtdaļfināls tiek plānots 2015. gada 18. janvārī. Tajā “Castors Braine” gaidīs cita līmeņa pretinieces – “Belfius Namur Capitale” un “Spirou Monceau” cīņas uzvarētājas. Pusfinālos labākās komandas tiks noskaidrotas divu spēļu summā (4. un 18. martā).

Izmantotie resursi:Basketfeminin.com

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA