23.01.2017. 08:16
Septīto uzvaru pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā naktī uz pirmdienu (Latvijas laiks) izcīnīja spēcīgā Goldensteitas «Warriors» vienība.

Stīva Kera vadītā komanda viesu laukumā «Amway Center» ar rezultātu 118:98 pieveica Orlando «Magic» basketbolistus.

Stefans Karijs uzvarētāju labā guva 27 punktus, no kuriem 16 trešajā ceturtdaļā. Viņa kontā arī sešas rezultatīvas piespēles. Ar gūtu 21 punktu izcēlās Klejs Tompsons, bet cits komandas līderis Kevins Durants pievienoja 15 punktus un 10 atlēkušās bumbas, tiekot pie sava 17. «double-double» sezonā.

Tompsons realizēja septiņus no izpildītajiem deviņiem tālmetieniem. Tikpat trīspunktu metienus iemeta arī Karijs.

«Warriors» vienībai šī bija 38. uzvara aizvadītajās 44 spēlēs.

Tikmēr «Magic» rindās rezultatīvākais spēlētājs ar gūtiem 23 punktiem bija Elfrids Peitons, kas veica arī 10 piespēles partneriem.

Trešajā ceturtdaļā «Warriors» komanda pretinieka grozā iemeta 42 punktus, uz ko laukuma saimnieki atbildēja ar gūtiem 24 punktiem.

Maču klātienē noskatījās 18 846 skatītāji.

«Magic» komanda, kas ir tiešā konkurente Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Ņujorkas «Knicks», piedzīvoja savu 28 zaudējumu aizvadītajās 46 spēlēs sezonā.