30.03.2012. 20:14
KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas otrajā mačā šovakar panākumu izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» komanda.

«Dinamo» hokejisti viesos ar 2:1 pieveica Sanktpēterburgas SKA, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0, bet sērijas trešā un ceturtā spēle notiks attiecīgi svētdien un otrdien Maskavā.

Pirmās trešdaļas beigās Mihails Aņisins nopelnīja tiesības uz soda metienu, tomēr pārspēt Iļju Ježovu augumā mazajam uzbrucējam neizdevās. Otrās trešdaļas pirmajā pusē «maskavieši» izturēja divus skaitliskos mazākumus, bet perioda vidū čehu uzbrucējs Jakubs Klepišs izvirzīja vadībā «Dinamo» komandu.

Trešā perioda sākumā viesi izturēja vēl vienu mazākumu, bet nepilnas sešas minūtes līdz mača beigām izlīdzinājumu panāca SKA uzbrucējs Maksims Ribins. Tomēr laukuma saimnieku prieki nebija ilgi, jo divas minūtes un 13 sekundes līdz spēles beigām Mareks Kvapils guva uzvaras vārtus.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē Maskavas «Dinamo» izcīnīja dramatisku uzvaru papildlaikā ar 5:4, lai gan vēl trešā perioda sākumā SKA bija vadībā ar 3:0.

Austrumu konferences finālsērijā pašlaik Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas apgabala «Avangard» ar 0-1 zaudē Čeļabinskas «Traktor» komandai.