06.09.2015. 20:53
"Euro 2016" atlases spēlē Latvijas futbola izlase ar 1:2 piekāpās Čehijai, kas tai ļāva garantēt vietu finālturnīrā. Latvija ātri nokļuva iedzinējos ar 0:2, taču prata pārkārtot savas rindas, ar Artūra Zjuzina lieliskā sitiena palīdzību vienus vārtus atgūt (74. minūtē) un mača izskaņā turēt viesus sasprindzinājumā par spēles iznākumu. Līdz ar to gan arī oficiāli zaudētas pēdējās izredzes kvalificēties "Euro 2016" finālturnīram.

Marians Pahars arī šovakar turpināja pierādīt, ka vieta izlases sākumsastāvā nav garantēta no spēles uz spēli un veica piecas izmaiņas. Viena no tām (Aleksandra Cauņas) savā ziņā piespiedu, CSKA pussargs vēl nav gatavs tik lielām slodzēm, savukārt pārējās četras - Freimanis, Gorkšs, Kamešs un Fertovs - trenera izvēlētas. Kamešam šī bija atgriešanās izlasē pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, savukārt Gorkšs atkal bija ierindā pēc vienas spēles izlaišanas.

Diemžēl šoreiz treneris Pahars ar pareizā pamatsastāva uztrāpīšanu nevarēja lepoties un jau spēles pirmajā puslaikā izvēlējās nomainīt Kamešu un Freimani, sūtot viņu vietā Alekseju Višņakovu un Gabovu. Tas nozīmēja, ka atlikušajā stundā Latvija varēja izdarīt tikai vienu maiņu un no potenciālajiem uzbrukuma līderiem - Šabalas, Cauņas, E. Višņakova - laukumā vēlāk varēja doties vairs tikai viens.

Informācija tiks papildināta

Latvija-Čehija 1:2 (0:2)

Vārti: Zjuzins 73` -Limberskis 13` Darida 25`Brīdinājumi Maksimenko, DubraLatvija: Vaņins, Maksimenko, Dubra, Gorkšs, Freimanis (Gabovs 32`), Tarasovs, Zjuzins, Fertovs, Kamešs (A. Višņakovs 29`), Rakels, Karašausks (Cauņa 66`)Čehija: Čehs, Kadaržābeks, Prohāzka, Limberskis, Suhijs, Dočkals (Gebre Selasije 90`), Pavelka, Kolāržs (Krejči 53`), Darida, Škoda, Šurals (Vanēks 77`)