27.12.2016. 14:00
Latvijas U-20 hokeja izlases galvenā trenera palīgs Kārlis Zirnis sarunā ar masu medijiem pēc pasaules čempionāta (PČ) pirmā mača pret ASV izlasi atzina, ka treneru korpuss bija apmierināts ar komandas sniegumu aizsardzībā.

Aizvadītajā duelī Latvijas izlase ar rezultātu 1:6 pirmajā mačā kapitulēja ASV hokejistiem.

«Turnīram gatavojāmies nopietni, nospēlējām labi. Tikai pēdējās piecas minūtes izbojāja visu priekšstatu par spēli. Komandas gatava, centīsimies mācīties no kļūdām un iesim uz priekšu,» sacīja Zirnis.

«Tagad skatīsimies spēli Kanāda - Krievija. Bijām apmierināti ar atvijas vārtsarga Mareka Mitensa spēli. Tomēr šobrīd vēl nezinām, kas sargās vārtus,» atzina latviešu speciālists.

Turpinājumā Latvijas juniori otrdien tiksies ar Krieviju, ceturtdien spēlēs ar Kanādu, bet piektdien ar Slovākiju.

Latvijas U-20 izlase augstākajā divīzijā spēlē pēc trīs gadu pārtraukuma, pērn uzvarot pirmās divīzijas A grupas čempionātā.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs apakšgrupu četras labākās komandas, bet piektajā vietā palikušās vienības cīnīsies par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.

Miļunam darbā ar izlasi palīdz Aigars Razgals un Kārlis Zirnis.

Latvijas U-20 izlases sastāvs pasaules čempionātam

Vārtsargi: Denijs Romanovskis («Rīga»), Gustavs Dāvis Grigals («Rīga», MHL), Mareks Egils Mitens (Estonas «Rebels», NAHL);

Aizsargi: Eduards Hugo Jansons («Zemgale»/LLU), Kristaps Zīle, Rimans Zelis (abi - «Rīga», MHL), Maksims Ponomarenko («Lorenskog», Norvēģija), Kristiāns Rubīns (Medisinhetas «Tigers», WHL), Kārlis Čukste (Kvinipiakas Universitāte, NCAA), Gvido Jansons (Estonas «Rebels», NAHL), Toms Zeile (Aidaho «Jr.Steelheads», WSHL);

Uzbrucēji: Valters Apfelbaums («Prizma»), Roberts Baranovskis («Rīga», MHL), Deniss Smirnovs (Ženēvas «Servete U20», Šveice), Rihards Puide (Cīrihes «GCK Lions», Šveice), Mārtiņš Dzierkals (Ruinas-Norandas «Huskies», QMJHL), Rūdolfs Balcers (Kamlūpsas «Blazers», WHL), Filips Buncis (Džonstaunas «Tomahawks», NAHL), Renārs Krastenbergs (Ošavas «Generals», OHL), Ričards Bernhards (Springfīldas «Jr.Blues», NAHL), Eduards Tralmaks (Čikāgas «Steel», USHL), Roberts Bļugers (Feirbenksas «Ice Dogs», NAHL), Erlends Kļaviņš (Omahas «Lancers», USHL).