04.02.2015. 15:06
Ziemas kausa izcīņas B grupas spēlē šodien "Liepāja" ar 4:1 pārspēja "Valmiera Glass FK/BSS". Vārtus liepājnieku labā guva Toms Gucs, Iļja Šadčins, Dāvis Ikaunieks un Dmitrijs Hmizs.

Pirmajā puslaikā ievērojami dominēja liepājnieki, kuri arī likumsakarīgi izvirzījās vadībā. 13. minūtē rezultātu atklāja Toms Gucs, valmieriešiem rupji kļūdoties aizsardzībā un atstājot kurzemnieku uzbrucēju pilnīgi brīvu vārtu priekšā. Vidzemnieki gan ātri atguva zaudēto – pēc trim minūtēm Roberts Siksalietis raidīja bumbu starp "Liepājas" vārtsarga Artūra Vaičuļa kājām (1:1).

Septiņas minūtes vēlāk Iļja Šadčins atguva vadību "Liepājai". Pirmajā puslaikā kurzemniekiem bija vēl vairākas ļoti labas iespējas gūt vārtus, taču Viktora Dobrecova vadītā komanda nespēja tās izmantot. Dažos gadījumos valmieriešus glāba arī vārtsargs Ingus Ķirsis, kuram pirmajās 45 minūtēs darba netrūka.

Otrajā puslaikā "Liepāja" dominēja vēl izteiktāk un pievienoja vēl divus vārtu guvumus. 66. minūtē spēcīgs un precīzs sitiens no asa leņķa izdevās Dāvim Ikauniekam, bet mača pēdējā minūtē Dmitrijs Hmizs realizēja Raivja Jurkovska nopelnīto 11 metru soda sitienu. Jāpiebilst, ka Ikaunieks 83. minūtē guva vēl vienus vārtus, taču netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ.

Liepāja - Valmiera Glass FK/BSS 4:1 (2:1)Vārti: Gucs 13' Šadčins 23' Ikaunieks 66' Hmizs 90+2' (11m) – Siksalietis 16'Liepāja: Vaičulis, Jēkabsons, Šadčins, Ikaunieks, Gucs, Mihadjuks, Šlampe, Kārkliņš, Afanasjevs, Gulbis, Kupčs.Rezervē: Varažinskis, Hmizs, Dobrecovs, Miķelsons, Gudēns, Krušatins, Jurkovskis, Pūce.Valmiera/Glass: Ķirsis, Lācis, J. Apsītis, Risbergs, Ērglis, Bankavs, Jaunzems, Bisenieks, Veinbergs, Siksalietis, Savaļnieks.Rezervē: Arnavs, Dubovs, Dubro, R. Apsītis, Bērziņš, Teremko, Stūris, Stīpnieks.