21.11.2015. 21:11
Latviešu basketbola centrs Ronalds Zaķis sestdien aizvadīja līdz šim rezultatīvāko spēli Adrijas līgā, gūstot 17 punktus un atdodot piecas rezultatīvas piespēles Ļubļanas "Union Olimpija" zaudējumā serbu komandai "Mega Leks" (89:99).

Septīto zaudējumu 11 spēlēs Adrijas līgā piedzīvoja Ļubļanas "Union Olimpija", kas savā laukumā ar rezultātu 89:99 piekapās serbu "Mega Leks". Zaudētāju sastāvā Ronalds Zaķis laukumā devās uz maiņu, spēlēja 23 minūtes, guva 17 punktus (2p. 5/6, 3p. 1/2, s.m. 4/6), atdeva piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, bloķēja vienu metienu, izprovocēja četras piezīmes, pieļāva trīs kļūdas un saņēma trīs piezīmes. Šī bija rezultatīvākā Zaķa spēle Adrijas līgā līdz šim.

Lietuvas čempionātā sesto zaudējumu deviņos mačos piedzīvoja Lauris Blaus un viņa pārstāvētā "Pieno Žvaigždes", kas izbraukumā ar 73:77 piekāpās "Šiauliai" vienībai, kam tā bija ceturtā uzvara 11 spēlēs. Latviešu centrs spēlēja 13 minūtes un 11 sekundes, guva četrus punktus (2p. 2/3, s.m. 0/1), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, izprovocēja divas piezīmes, pieļāva divas kļūdas un saņēma divas piezīmes.

Portugāles čempionātā ceturtais zaudējums deviņās spēlēs Artūra Briča pārstāvētajai "Oliveirense", kas ar 61:67 viesos piekāpās "Barcelos" vienībai. Bricis 27 ar pusi minūtēs guva desmit punktus (2p. 4/7, 3p. 0/3, s.m. 2/4), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, izprovocēja sešas piezīmes, pārtvēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu un pieļāva divas kļūdas.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa