01.12.2017. 21:44

Mulērs karjeru jau noslēdza, taču atgriezies uz 2017. gada pēdējo posmu Katarā, kur "Polestar Volvo" komandā nomainījis Nestoru Girolami. Komandas mērķis ir pastiprināt sastāvu ar Mulēru, lai viņš palīdzētu cīņā par titulu zviedram Tedam Bjorkam. Par to nav sajūsmā "Honda" rūpnīcas komandu pārstāvošā ungāra Mičelisa fani.

Mulērs no Mičelisa līdzjutējiem saņēma draudu vēstules jau pirms gada. Toreiz "Honda" pilots Tjagu Monteiru apdzina Mulēru pēdējās sacīkstēs, nodrošinot trešo vietu čempionātā un tādā veidā pārspējot Mičelisu. Daudzi uzskatīja, ka toreiz Mulērs ar nolūku palaida priekšā Monteiru, kurš kādreiz bija viņa komandas biedrs "SEAT" vienības sastāvā, kad tā startēja WTCC.

Šobrīd Mičeliss cīnās par titulu un posmu pirms sezonas beigām ir vien 8.5 punktus aiz vadībā esošā Bjorka, bet 48 gadus vecais Mulērs atkal saņēmis draudus, šoreiz vēl nopietnākus.

"Kopš tika publicēta preses relīze, kurā bija teikts, ka piedalīšos šajās sacīkstēs, esmu kļuvis par mērķi daudziem Norbija Norberta Mičelisa faniem un esmu kļuvis par viņu slikto komentāru upuri," stāsta Mulērs. "Parasti es ar to spēju tikt galā, jo dažreiz līdzjutēji pārāk aizraujas ar fanošanu. Tomēr, kad saņem vēstules, kas skar tavu privāto dzīvi, kur teikts, ka tikšu nogalināts, manu sievu iz****īs un nogalinās manu meitu, domāju tas ir aizgājis par tālu."

Mulērs cer, ka arī Mičeliss iesaistīsies notiekošajā: "Tas pārsniedz robežu, to es gribu pateikt šiem cilvēkiem. Kad vēstules ir adresētas man, tā ir viena lieta, bet, kad tās skar manu ģimeni, man ir pienākums pateikt viņiem, ka šis ir tikai sports un galu galā tā ir tikai spēle. Gribu, lai Norbi to dzird, jo arī viņš ir tēvs un esmu drošs, ka viņš mani sapratīs un palīdzēs kaut ko darīt lietas labā."

Izmantotie resursi:Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties