23.03.2012. 23:25
Šovakar Vācijas futbola Bundeslīgas 27. kārtas pirmajā mačā "Wolfsburg", lai arī pirmā puslaika sākumā pazaudēja iegūto pārvaru, beigās ar 2:1 uzvarēja "Hamburger SV". Līdz ar to Volfsburgai izdevies atkal pietuvoties Eirokausu zonai. Tikmēr Dortmundes "Borussia" vasarā gatavojas pamest Lukass Barjoss, kurš grasās parakstīt līgumu ar Ķīnas klubu "Guangzhou Evergrande".

27. kārtas ievadā "Wolfsburg" savā laukumā tikās ar "Hamburger SV". Uzvara Volfsburgai varēja ļaut atkal pietuvoties sestajai vietai un Eirokausu zonai. Jau pirmo minūšu laikā mājinieki radīja pāris bīstamas situācijas pie HSV vārtiem, tomēr bīstams Mandžukiča sitiens trāpīja vārtu tīklā no sāniem. Puslaika gaitā "Wolfsburg" tika pie vēl vairākām iespējām, taču vienmēr pievīla precizitāte – bumba lidoja garām vārtu taisnstūrim, līdz ar to neizšķirts pēc 45 minūtēm.

Jau uzreiz pēc pārtraukuma Volfsburga atklāja rezultātu – pēc piespēles no malas Mandžukičs ar galvu raidīja bumbu tīklā. Vārtsargs jau bija aiz bumbas un neko nespēja glābt. Mājinieki bija tikuši vadībā, bet jau minūti vēlāk Bergs izgāja viens pret Benaljo un ar lielisku sitienu pāri vārtsargam atjaunoja līdzsvaru. Mājiniekiem izdevās pārsvaru atgūt 75. minūtē, kad Šēfers ar soda sitienu no laukuma malas raidīja bumbu pašā stūrī. Hamburga kompensācijas laikā bija tuvu izlīdzinājumam, tomēr uzvara "Wolfsburg" kontā.

Tikmēr Dortmundes "Borussia" uzbrucējs Lukass Barjoss grasās pamest Vācijas čempionvienību un pēc šīs sezonas beigām doties uz Ķīnas Superlīgas čempionvienību "Guangzhou Evergrande". Barjoss esot piekritis parakstīt līgumu uz četrām sezonām, bet "Borussia" par viņu saņemšot 12 miljonus eiro. Vēl pagājušajā sezonā uzbrucējs bija viens no komandas līderiem, palīdzot Dortmundei kļūt par Bundeslīgas čempioni, bet šogad traumu dēļ ir zaudējis vietu sastāvā Robertam Levandovskim. Barjoss vēlējās pamest vienību jau ziemā.

Vēl nedēļas sākumā no darba tika atbrīvots "Kaiserslautern" galvenais treneris Marko Kurcs. Klubs šobrīd atrodas līgas pēdējā vietā un nav ticis pie uzvaras jau kopš oktobra. Kurcs stājās pie Kaiserslauternas stūres 2009. gadā un atguva vienībai vietu Bundeslīgā, pagājušajā sezonā aizvedot to līdz septītajai vietai. Pagaidām klubu vadīs Kurca asistents Olivers Šēfers.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
23.03.2012. 21:30 VfLWolfsburg – Hamburger SV 2:1 (0:0) Mandzukic 46'; Schäfer 75' – Berg 47'
24.03.2012. 16:30 FC Bayern München – Hannover 96
24.03.2012. 16:30 SC Freiburg – FC Kaiserslautern
24.03.2012. 16:30 FSV Mainz 05 – Hertha BSC
24.03.2012. 16:30 Borussia M'gladbach – 1899 Hoffenheim
24.03.2012. 16:30 Werder Bremen – FC Augsburg
24.03.2012. 19:30 FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen
25.03.2012. 16:30 VfB Stuttgart – FC Nürnberg
25.03.2012. 18:30 FC Köln – Borussia Dortmund