01.12.2017. 14:50
Rīkojot apvienotu «OlyBet» Latvijas Basketbola līgas (LBL) un Igaunijas Basketbola līgas (IBL) Zvaigžņu spēli, tas ir vēl ciešāks solis lielākai sadarbībai ar ziemeļu kaimiņiem, piektdien preses konferencē teica Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Zvaigžņu spēle vēl nebijušā veidolā plānota 16. februārī «Saku Suurhall» arēnā Tallinā, kur savstarpēji sacentīsies abu līgu izlases. Savukārt gadu vēlāk šis pasākums varētu norisināties jau Rīgā. Līdz šim tas ir vēl nebijis precedents abu turnīru vēsturē.

«Zvaigžņu spēle ļoti vērtīga un stabila tradīcija Latvijas basketbolā. Šogad Ventspils nodeva bumbu tālāk Ogrei, kas nākamgad bija gatava rīkot šo maču, tomēr 2018. gadā tas notiks Tallinā,» teica Voins.

«Ar Igaunijas basketbolu sadarbojamies kopš LBS pirmsākumiem. Iespējams, ka būs nākamie soļi mūsu sadarbībā. Zvaigžņu spēle ir vēl ciešāks solis uz lielāku sadarbību. Pēc Zvaigžņu spēles katrs varēs novērtēt un izteikt savu viedokli, cik tas bija veiksmīgi,» sacīja LBS prezidents.

«Latvijas komandas treneri tiks izvēlēti pēc sportiskajiem rezultātiem, izvēloties no komandām, kas 7. janvārī būs LBL pirmajās trīs vietās. Saglabāsim tradicionālos «slam-dunk» un trīspunktu metienu konkursus, tāpat neiztiks bez meistarības pārbaudēm. Esam saglabājuši arī treneru konkursu ar metieniem no centra. Ceram, ka tas Igaunijā iemantos interesi,» pauda Latvijas basketbola līgu direktora pienākumu izpildītājs Edgars Bērziņš.

Biļetes uz apvienoto Zvaigžņu spēli var iegādāties «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās un internetā. Spēli Latvijā translēs televīzijas kanāls «Best4Sport».Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties