09.07.2015. 07:19

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

KHL jaunās sezonas sākumu jau augusta beigās Vītoliņš uzskata par mazliet pāragru un uzsvēra, ka jaunā kalendāra ieviešanas mērķis ir dot iespēju valstsvienībām labāk sagatavoties pasaules čempionātam, kas nākamgad maijā notiks Maskavā un Sanktpēterburgā.

Ja izvēle ir par labu NHL sistēmai, tad izslēgšanas turnīrs arī KHL jāturpina pasaules čempionāta laikā, uzsvēra Vītoliņš. Viņš ir apmierināts, ka KHL kalendārā ir atstāti "logi" valstsvienību spēlēm.

Taču pašreizējo situāciju Vītoliņš raksturoja kā koku ar diviem galiem, jo mēnesis pēc KHL sezonas noslēguma līdz pasaules čempionātam var paiet arī tukšā, gaidot labākos spēlētājus un pilnīgu sastāva nokomplektēšanu. 

KHL izslēgšanas turnīrs sāksies 21.februārī, bet Gagarina kausa finālsērija beigsies ne vēlāk kā 19.aprīlī. KHL regulārajā čempionātā katrai komandai, tostarp Rīgas "Dinamo", paredzētas 60 spēles - pa 30 cīņām mājās un viesos. Pēc regulārā čempionāta pa astoņām divu konferenču labākajām komandām iekļūs izslēgšanas turnīrā, kur turpinās cīņu par Gagarina kausu. 

Jaunajā KHL sezonā startēs 28 klubi - pa 14 vienībām Rietumu un Austrumu konferencēs. Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties