01.01.2014. 21:28

«Arsenal» komanda savā laukumā vien pašā cīņas izskaņā spēja nodrošināt panākumu pret bez galvenā trenera esošo Kārdifas klubu «City», esot pārāka ar 2:0 (0:0). Rezultātu spēles 88.minūtē atklāja uz maiņu laukumā nākušais dāņu uzbrucējs Niklass Bendtners, bet kompensācijas laika otrajā minūtē 2:0 panāca pussargs Teo Valkots.

Kārdifas vienība bez galvenā trenera ir kopš 27.decembra, kad atlaists tika vietējo līdzjutēju plaši atzītais Malkijs Makkejs. Vietējie mediji vēsta, ka maču pret «Arsenal» klātienē vēroja bijušais Mančestras «United» norvēģu uzbrucējs Ūle Gunnars Sūlšērs, kura vārds tagad tiek saistīts ar pārcelšanos no Norvēģijas komandas «Molde» uz Kārdifas klubu.

«Arsenal» komanda pēc trīs neuzvarētu spēļu sērijas tagad guva otro panākumu pēc kārtas, bet savu ceturto uzvaru pēc kārtas svinēja Mančestras «City», kas viesos ar 3:2 (1:1) pārspēja Svonsī «City».

Brazīliešu pussargs Fernandinju spēles 14.minūtē vadībā izvirzīja viesus, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā neizšķirtu atjaunoja Kotdivuāras uzbrucējs Vilfrīds Bonī. Otrā puslaika vidū ar astoņu minūšu intervālu 3:1 Mančestras kluba labā panāca Kotdivuāras pussargs Jaja Turē un serbu aizsargs Aleksandrs Kolarovs, bet cerības uz atspēlēšanos mājiniekiem atgrieza Bonī, kurš bija precīzs cīņas kompensācijas laika pirmajā minūtē.

Pie pārliecinošas uzvaras tikmēr tika «Chelsea» futbolisti, kas otrajā puslaikā nodrošināja panākumu izbraukumā pret «Southampton» komandu ar 3:0 (0:0). Viesus vadībā 60.minūtē izvirzīja spāņu uzbrucējs Fernando Torress, bet attiecīgi 71. un 82.minūtē precīzi bija arī brazīliešu pussargi Viljans un Oskars.

Premjerlīgas kopvērtējumā «Arsenal» iekrājusi 45 punktus 20 mačos, bet par punktu atpaliek Mančestras «City». Trešajā vietā ar 43 punktiem atrodas «Chelsea», kurai ar 39 punktiem seko «Liverpool» komanda, kas trešdien ar 2:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Hallas «City».