04.09.2014. 16:37
Kazahstānas hokeja čempionāta startā otro uzvaru divās dienās izcīnīja Atirau "Beibarys", kas ar 2:1 izbraukumā pārspēja Karagandas "Berkut". Tāpat kā vakar, arī šodien būtiska loma panākumā bija abiem "Beibarys" latviešiem – uzbrucējs Raimonds Vilkoits guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, bet Māris Jučers veiksmīgi sargāja Atirau komandas vārtus.

Vakar 24 gadus vecais centra uzbrucējs Raimonds Vilkoits guva vārtus, bet šodien vienai ripai Karagandas "Berkut" vārtos pievienoja arī rezultatīvu piespēli. Vilkoita pārstāvētā vienība Atirau "Beibarys" uzvarēja ar 2:1 – latviešu uzbrucējs atklāja spēles rezultātu 13.minūtē, bet 23.minūtē piespēlēja komandas biedram Jevgēņijam Derjabinam, palīdzot panākt 2:1.

"Beibarys" vārtus arī otrajā spēlē sargāja Māris Jučers. "Berkut" sastāvā mačā piedalījās aizsargs Artūrs Salija.

Kazahstānas čempionāta sākotnējā klubu pieteikumā ir septiņi Latvijas hokejisti – bez iepriekš minētajiem arī Kokšetau "Arlan" uzbrucējs Andrejs Smirnovs, Rudnijas "Gornyak" uzbrucējs Egīls Kalns un "Astana" aizsargi Renārs Demiters un Rolands Gritāns.

Šodien startēja Baltkrievijas Ekstralīgas jaunā sezona. Pirmajā dienā notika tikai viena spēle, kurā Aigara Ciprusa un Andreja Ignatoviča trenētais "Neman" ar 0:3 piekāpās Minskas "Yunost". Grodņas kluba sastāvā šajā sezonā ir arī pieredzējušais aizsargs Atvars Tribuncovs, tomēr šajā spēlē viņš vēl nebija iekļauts pieteikumā

Izmantotie resursi:Vesti.kz: Спортивные новости КазахстанаPointstreak Sports Technologies - The Leader...Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties