20.11.2015. 10:45
Pēc vakardienas uzvaras (83:67) Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārās sezonas spēlē viesos pret ''Jēkabpili'' Rīgas VEF centra pozīcijas spēlētājs Ričmonds Vilde atzina, ka komandas spēlē joprojām trūkst savstarpējās sapratnes.

''''Jēkabpils'' ir laba komanda. Domāju, ka pirmajā puslaikā nedaudz pārdegām kā komanda. Vairāk domājām kā segt un apspēlēt viņus, nevis spēlējām savu basketbolu. Puslaikā runājām, ka jāspēlē sava spēle un tad arī uzvarēsim,'' tā pēc spēles Rīgas VEF centra pozīcijas spēlētājs Ričmonds Vilde. Jāsaka gan, ka tieši pirmais puslaiks VEF bija veiksmīgāks, uz ko Vilde atbildēja: ''Nezinu īsti, kas notika trešajā ceturtdaļā...''

Ričmonds arī centās meklēt iemeslus, kāpēc katrā spēlē ir kādi kritumi sniegumā: ''Domāju, ka kļūdas [ir iemesls]. Šovakar arī trešajā ceturtdaļā. Savstarpējā komandas nesaprašanās, tam ir vajadzīgs laiks. Domāju, ar laiku saprašanās būs labāka un kļūdu mazāk.''

''Cenšos! Nav man vairs 18 gadi. 25 gados ir jāsāk spēlēt. Pirmo puslaiku nospēlēju vājāk. Savācu tās četras piezīmes ātri. Daru, ko varu,'' savu sniegumu komentēja Vilde. Basketbolists arī komentēja, kāpēc VTB līgā rezultāti ir vāji: ''Domāju, ka viss ir galvā. Kad spēlējam VTB līgā, var redzēt, ka kāds spēlētājs uzvedas citādāk, iesildās citādāk. Daudzi varbūt ir sabijušies. Kāds pirmo reizi spēlē profesionāli, spēcīgākā līgā.''