14.11.2014. 12:41
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas CSKA uzbrucējs Aleksandrs Radulovs par sitienu pa kājstarpi Jaroslavļas «Lokomotiv» uzbrucējam Džefam Pletam nesaņems papildu diskvalifikāciju.

  • Noskaties: Radulovs no aizmugures pa kājstarpi iesit «Lokomotiv» hokejistam vakar
  • Noskaties: Radulovs turpina ārdīties, ar kāju iesperot pa tiesnešu durvīm 2014. g. 22. oktobris
  • Noskaties: Radulovam kārtējais skandāls! Hokejists psiho uz sodīto soliņa 2014. g. 17. oktobris

Trešdienas KHL mačā Radulovs saņēma disciplināro sodu (5+20) līdz spēles beigām. Incidents notika pirmajā trešdaļā, kad, Radulovam saķeroties ar Pletu, krievu uzbrucējs ar nūju pa kājstarpi iesita Jaroslavļas spēlētājam. Tiesneši Radulovam piesprieda bargu sodu.

«Nekāds papildu sods Radulovam netiks piespriests. Par sitienu ar nūju viņš netiks diskvalificēts. Viņam šosezon ir divi disciplinārie sodi, tādēļ nāksies izlaist ceturtdienas spēli,» sacīja KHL disciplinārās komisijas vadītājs Kamenskis.

Šosezon 28 gadus vecais krievu uzbrucējs pamanījis sarīkot vairākus skandālus, tomēr naudas sodu vai diskvalifikāciju viņš nav saņēmis.

Piebildīsim, ka identisku pārkāpumu (sitiens pa kājstarpi) pasaules čempionātā veica Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons. Viņš iesita Krievijas uzbrucējam Aleksandram Burmistrovam. Krievijas komandas vadība vēlējās, lai latvieti diskvalificē uz visām atlikušajām PČ spēlēm, taču IIHF nolēma Girgensonu sodīt ar viena mača izlaišanu. Šīs sezonas 26 mačos Radulovs guvis 13 vārtus un izdarījis 25 rezultatīvas piespēles partneriem.Ūdensklubs Baltezers, Senču prospekts 45, Garkalnes n., LV-2164
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties