16.06.2016. 22:56

, LSM.LV - Sports

Pēc vārtu gūšanas iespējām trūcīga pirmā puslaika jau agresīvākā noskaņojumā komandas laukumā atgriezās pēc pārtraukuma. Rezultāts gan nemainījās līdz mača beigām un pirmoreiz turnīrā spēlē netika iesisti nevieni vārti.

Uzreiz pēc pārtraukuma Kamils Grosickis raidīja bumbu gar Vācijas vārtiem, un Arkadiušam Milikam pietrūka dažu centimetru, lai sistu ar galvu.  Ātri ar bīstamu epizodi atbildēja arī vācieši, bet Mario Geces sisto bumbu apturēja vārtsargs Lukašs Fabianskis.  Miliks 59.minūtē izpildīja soda sitienu, kurā bumba aizlidoja gar vārtu stabu. Notikumu epicentrā Miliks bija arī 10 minūtes vēlāk, kad soda laukumā sapinās bumbā un nespēja uzsist pa vārtiem pēc Grosicka labas piespēles. Uzreiz atbildes uzbrukumā devās vācieši un Mesuta Ezila sitienu atvairīja Fabianskis.

Piesardzīgākā cīņā pagāja pirmais puslaiks. Bumbu sākotnēji vairāk kontrolēja vācieši un 4.minūtē pāri vārtiem sita Gece.

Savukārt pēc nospēlēta stundas ceturkšņa Tomass Millers izcīnīja bumbu pie sānu līnijas, tomēr pēc viņa piespēles Toni Kross neaizsniedzās līdz bumbai, lai izdarītu īstu sitienu pa vārtiem.

Abu komandu futbolisti neļāva pretiniekiem nonākt ērtākā sitiena pozīcijā un nobremzēja visus uzbrukumus. Polijas izlasei tuvu izrāvienam vienatnē pret vārtiem vēl nonāca Roberts Levandovskis, tomēr bumbu viņš saņēma jau atrazdamies aizmugures stāvoklī.

Dienas pirmajā spēlē C grupā Ziemeļīrija ar 2:0 uzvarēja Ukrainas izlasi, kas pēdējā spēļu kārtā vairs nevar tikt augstāk par pēdējo vietu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.